سوگواره ادبی فراق یار

0

به گزارش «فارسی مچ» آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) همزمان با سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران سوگواره ادبی«فراق یار» را برگزار می کند.
«علی محمد سلطان محمدی» دبیر این سوگواره با اشاره به اهمیت انتقال پیام ها و دیدگاه های ماندگار و ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) برای نسل جوان و نوجوان ایران اسلامی گفت: این سوگواره در سه بخش شعر، نثر و پیام ادبی کوتاه برگزار می شود.
سلطان محمدی تصریح کرد: علاقه مندان در بخش نثر ادبی می توانند آثار خود را در قالب خاطره، توصیف، دل­نوشته و هر نوع نثر با ویژگی­های نثر ادبی حداکثر در سه صفحه­ همراه با مشخصات کامل نگارنده از طریق رایانامه به نشانی
info@helal.ir ارسال نمایند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: در بخش شعر، علاقه مندان می توانند سروده خود را با موضوع حضرت امام خمینی (ره) به همراه مشخّصات کامل صاحب اثر از طریق رایانامه آستان مقدس به نشانی
info@helal.ir ارسال نمایند .
دبیر سوگواره ادبی فراق یار افزود: علاقه مندان به شرکت در بخش پیام ادبی کوتاه نیز می توانند متن ادبی خود را در قالب یک جمله حداکثر ۲۰ کلمه ای به سامانه پیام کوتاه آستان مقدس به شماره ۳۰۰۰۷۵۳۲۶۶ ارسال کنند.
سلطان محمدی مهلت ارسال آثار را تا ۲۳ خرداد ماه سال ۱۳۹۱ عنوان کرد و افزود: پس از بررسی کمیته داوران، بهترین آثار هر بخش سی ام خرداد ماه اعلام و جوایزی از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) اهدا خواهد شد.
وی افزود: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به تارنمای پایگاه اطلاع رسانی هلال به نشانی
www.helal.ir مراجعه کنند.
گفتنی است؛ آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی اقدام به برگزاری جشنواره ها و سوگواره های ادبی می کند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.