برندگان مسابقه ادبی فروغ مطهر

0

به گزارش «فارسی مچ» آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) اسامی نفرات برگزیده فراخوان ادبی«فروغ مطهر» را اعلام کرد.

دبیرخانه فراخوان ادبی «فروغ مطهر» اسامی نفرات برگزیده فراخوان ادبی «فروغ مطهر» که همزمان با سالروز شهادت شهید مرتضی مطهری و هفته بزرگداشت مقام معلم در آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) برگزار شده بود را اعلام کرد.
دبیر فراخوان فراخوان ادبی «فروغ مطهر» صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران گفت: هیات داوران از مجموع آثار ادبی رسیده در سه بخش شعر، نثر ادبی و پیام کوتاه، آثار برگزیده در هر بخش را اعلام کرد.
“علی محمد سلطان محمدی” با اشاره به مجموع آثار ارسالی به دبیرخانه فراخوان ادبی خاطر نشان کرد: پس از بررسی های ۲۵ اثر ارسالی در بخش شعر، فاطمه بیرانوند از خرم آباد و آرش پور علی زاده از رشت به عنوان نفرات برگزیده از سوی هیات داوران در این بخش معرفی شدند.
دبیر فراخوان افزود: در بخش نثر ادبی، از مجموعه ۳۰ اثر ارسالی به دبیرخانه،فرشته فتحی از سر پل ذهاب و حمیده صدیقی از بم به عنوان دو اثر برگزیده در این بخش انتخاب شد.
وی در بخش پیام کوتاه نیز از ۶۴ اثر رسیده، تنها پیامک ملیحه رستمی از تهران را اثر برگزیده در این بخش اعلام کرد و شایسته تقدیر دانست.
همچنین وی گفت: هیات داوران نثر ادبی مریم خدادادی را شایسته تقدیر دانستند.
سلطان محمدی خاطر نشان کرد: از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) به بهترین اثر از هر بخش جوایزی اهدا شد.
گفتنی است؛ آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی اقدام به برگزاری جشنواره ها و سوگواره های ادبی می نماید که مورد توجه و اقبال بسیاری از علاقه مندان و کاربران این پایگاه قرار می گیرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.