مسابقه ملی وبلاگ نویسی با موضوع خرداد

2

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از ایرنا؛ رییس دانشگاه علمی کاربردی مرکز ورامین از برگزاری مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی با موضوع “خرداد” خبر داد.

مهدی کردبچه اظهار داشت: قیام ۱۵ خرداد سند زنده آزادگی، دینداری و ولایتمداری مردم ورامین است و امروز مردم ورامین در تمام جهان با ۱۵ خرداد شناخته می شوند.

وی افزود: جامعه، جوانان و حتی مسئولان کشور امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند شناخت عوامل و اهداف قیام ۱۵ خرداد هستند و نقش و جایگاه ورامین در این امر مهم باید به درستی و به همان بزرگی که رخ داد، تبیین شود.

کردبچه درباره گسترش روز افزون فضای مجازی و الکترونیکی اظهار داشت: اگر بخواهیم فرهنگ ۱۵ خرداد را به دنیای امروز عرضه کنیم، باید در عرصه فضای اینترنتی حضوری فعال داشته باشیم.

وی گفت:‌ دانشگاه علمی کاربردی مرکز ورامین همچون سال های گذشته اقدام به برگزاری مسابقه ملی وبلاگ خرداد با موضوع “۱۵ خرداد ورامین” کرده است.

رییس دانشگاه علمی کاربردی مرکز ورامین اظهار داشت: علاقه مندان از سراسر کشور می توانند آثار خود را به آدرس الکترونیک dabirkhane@15khordad-varamin.com ارسال کنند.

کردبچه تصریح کرد: برای شرکت در این مسابقه ارسال آدرس اینترنتی، نام و نام خانوادگی شرکت کننده و شماره تماس به آدرس پست الکترونیک فوق ضروری است.

وی فرصت ارسال آثار را تا ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۱ اعلام کرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

  1. سلام

    نتایج مسابقه وبلاگ نویسی خرداد کی اعلام می شود؟ چگونه از برندگان اطلاع یابیم؟

    با تشکر

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.