مرحله دوم داوری جشنواره عکاسی باشگاه مشتریان ملت

0

به گزارش «فارسی مچ» دبیرخانه جشنواره عکاسی باشگاه مشتریان بانک ملت عکس های راه یافته به مرحله دوم را به داوری اعضای این باشگاه گذاشته است.

دبیرخانه جشنواره عکاسی باشگاه مشتریان بانک ملت با اعلام این خبر افزود عکس های منتخب در هر موضوع به مدت ۱ هفته از ۲۰ اسفند لغایت ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ برای رای دادن اعضا در دسترس می باشند در این بیانیه ذکر شده است که اعضا می توانند با ورود به سایت از عکس ها بازدید نموده و رای بدهند.

هر عضو در هر موضوع فقط حق ۱۰ رای (به تعداد برنده ها) را دارد لذا در انتخاب دقت فرمایید.

در موضوع بانک به دلیل تعداد کم عکس های دریافتی ونیز کیفیت پایین فنی و هنری، کمیته داوران به اتفاق آرا فقط ۶ عکس را در این موضوع قابل راه یابی به مرحله دوم شناختند که پس از رای اعضا در این موضوع براساس تعداد آراء کسب شده، نفرات پنجم تا دهم مشخص می شوند.

قابل ذکر اینکه اعضا در این موضوع ۳ حق رای دارند.

در موضوع طبیعت نیز به دلیل تعداد زیاد و کیفیت فنی و هنری بالای عکس های واصل شده به دبیرخانه با رای کمیته داوران، تعداد عکس های راه یافته به مرحله دوم به ۴۳ عکس افزایش یافت.

اما تعداد برنده ها همان ۱۰ نفر خواهد بود و اعضا نیز فقط ۱۰ حق رای در این موضوع دارند حق امتیاز عکس های راه یافته به مرحله دوم به حسابشان واریز خواهد شد.

دبیرخانه جشنواره در انتهای ضمن تشکر از اعضایی که در این مسابقه شرکت کرده‌اند از تمامی اعضای باشگاه دعوت می کند با مراجعه به سایت باشگاه نسبت به تعیین عکس های منتخب خود اقدام نمایند. برای تعیین عکس های برنده به رای شما نیاز است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.