مرحله دوم داوری جشنواره عکاسی باشگاه مشتریان ملت

0

به گزارش «فارسي مچ» دبيرخانه جشنواره عکاسی باشگاه مشتریان بانک ملت عكس هاي راه يافته به مرحله دوم را به داوري اعضاي اين باشگاه گذاشته است.

دبیرخانه جشنواره عکاسی باشگاه مشتریان بانک ملت با اعلام این خبر افزود عکس های منتخب در هر موضوع به مدت 1 هفته از 20 اسفند لغایت 27 اسفند 1390 برای رای دادن اعضا در دسترس می باشند در این بیانیه ذکر شده است که اعضا می توانند با ورود به سایت از عکس ها بازدید نموده و رای بدهند.

هر عضو در هر موضوع فقط حق 10 رای (به تعداد برنده ها) را دارد لذا در انتخاب دقت فرمایید.

در موضوع بانک به دلیل تعداد کم عکس های دریافتی ونیز کیفیت پایین فنی و هنری، کمیته داوران به اتفاق آرا فقط 6 عکس را در این موضوع قابل راه یابی به مرحله دوم شناختند که پس از رای اعضا در این موضوع براساس تعداد آراء کسب شده، نفرات پنجم تا دهم مشخص می شوند.

قابل ذکر اینکه اعضا در این موضوع 3 حق رای دارند.

در موضوع طبیعت نیز به دلیل تعداد زیاد و کیفیت فنی و هنری بالای عکس های واصل شده به دبیرخانه با رای کمیته داوران، تعداد عکس های راه یافته به مرحله دوم به 43 عکس افزایش یافت.

اما تعداد برنده ها همان 10 نفر خواهد بود و اعضا نیز فقط 10 حق رای در این موضوع دارند حق امتیاز عکس های راه یافته به مرحله دوم به حسابشان واریز خواهد شد.

دبیرخانه جشنواره در انتهای ضمن تشکر از اعضایی که در این مسابقه شرکت کرده‌اند از تمامی اعضای باشگاه دعوت می کند با مراجعه به سایت باشگاه نسبت به تعیین عکس های منتخب خود اقدام نمایند. برای تعیین عکس های برنده به رای شما نیاز است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.