مسابقه ملی پیامکی حرف دل

3

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از ایکنا؛ مسابقه‎ پیامکی حرف دل که در قالب جملات قصار و کلمات زیبا با موضوع ایثار و شهادت فراخوان شده، برای تکمیل و رسیدن به یک بانک اطلاعاتی منسجم برگزار می‌شود.

هدف از این مسابقه استفاده از جملات ناب، کوتاه و اختصاصی مربوط به مفاهیم ایثار و شهادت است که این عبارات جنبه کاربردی برای تأثیر روی مخاطب خواهد داشت. مسابقه «حرف دل» برای دسترسی به این جملات برگزار می شود تا با گنجاندن این جملات در کتابچه‌ها در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد.

بنابر این گزارش، برای شرکت در این مسابقه متقاضیان می‎توانند جملات قصار را خودشان تولید کنند یا از وصیت‎نامه‎های شهدا استفاده کرده و در این مسابقه شرکت کنند.

مهلت ارسال آثار در این مسابقه ملی تا ۲۲ اسفندماه سال‎ جاری، هم‌زمان با سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خواهد بود و هر یک از شرکت‌کنندگان می‎توانند جملات کوتاه خود را از طرق زیر ارسال نمایند:

سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۷۵۶۱۱۱

پست الکترونیک: pazh_gol@yahoo.com

و یا از طریق تلفن ۳ ـ ۰۱۷۱۲۳۵۰۷۰۲ مکاتبه کنند.

یادآور می‌شود، به برندگان این مسابقه ملی که بتوانند زیباترین جملات را با مفهوم ایثار و شهادت ارسال کنند جوایز نفیسی اهداء خواهد شد و هیچ محدودیتی در تعداد برندگان وجود ندارد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۳ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.