مسابقه اینترنتی انتخاب اصلح

0

به گزارش «فارسی مچ» موسسه فرهنگی و هنری نور راسخون با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس نهم اقدام به برگزاری مسابقه انتخاب اصلح در سه محور وبلاگ نویسی، مقاله نویسی و مسابقه تستی نموده است.

کاربران عزیز می توانند در هر ۳ محور مسابقه حضور داشته و شانس خود را در سه قسمت امتحان نمایند .

مسابقه انتخاب اصلح از تا روز ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۰ ادامه خواهد داشت

در پایان از هر قسمت ۱۰ نفر به عنوان برنده اعلام می شوند که فقط برندگان قسمت مسابقه تستی از طریق قرعه کشی بین نفراتی که به همه سوالات پاسخ صحیح داده اند اعلام شده و دو قسمت وبلاگ نویسی و ارسال مقاله از طریق داوری برندگان خود را اعلام خواهند نمود .

۱ – جوائز قسمت وبلاگ نویسی : (کمک هزینه سفر به مشهد مقدس – وب کم – فلش مموری – قاب شاسی- پک فرهنگی – تندیس راسخون) + افزایش اعتبار حسنه

۲ – جوائز قسمت ارسال مقاله :(کمک هزینه سفر به مشهد مقدس – وب کم – فلش مموری -پک اسماء الله – پک فرهنگی – تندیس راسخون)+ افزایش اعتبار حسنه

۳ – جوائز قسمت مسابقه تستی : کارت اعتباری – فلش مموری – قاب شاسی – پک اسماء – هدست –  پک نرم افزار راسخون

برای کسب اطلاع از قوانین هر بخش و ثبت نام در این مسابقه می توانید به انجمن های راسخون به آدرس www.rasekhoon.net رجوع نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.