جشنواره سراسری سردار شهید حسین املاکی

1

به گزارش «فارسی مچ» اولین جشنواره سراسری سردار شهید حسین املاکی با موضوع قهرمان به میزبانی سایت لاله ها و حمایت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان برگزار می شود.

این جشنواره که در شاخه های وبلاگنویسی و طراحی پوستر و گرافیک می باشد از ۲۲ بهمن آغاز و تا پایان اسفند ادامه خواهد داشت.علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره میتوانند از صفحه اصلی این جشنواره به نشانیwww.shahid-amlaki.laleha.com  و کلیک بر روی یکی از گزینه های بخش وبلاگنویسی و بخش طراحی پوستر،پس از خواندن قوانین هربخش، فرم ثبت نام اینترنتی را تکمیل و برای ما ارسال کنند.از بین آثار رسیده به سه نفر برتر هر بخش جوایزی به ارزش:

نفر اول ۳۵۰۰۰۰ تومان،نفر دوم ۳۰۰۰۰۰ تومان و نفر سوم ۲۰۰۰۰۰ تومان اهدا داده خواهد شد.

روز اهداء جوایز ۹۱/۱/۹ مصادف با سالروز شهادت آن شهید بزرگوار می باشد که طی مراسمی از نفرات برتر جشنواره تقدیر به عمل خواهد آمد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

  1. جشنواره ایمنی دانش آموز در رشته های نقاشی (ویژه دوره ابتدایی) در روی کاغذ قطع A3 با مواد مصرفی آزاد، مقاله و خاطره (ویژه دوره های راهنمایی و متوسطه) و شعر (راهنمایی و متوسطه) برگزار می شود.

    به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان جشنواره ایمنی دانش آموز با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، برگزار می شود.

    این مراسم روز یکشنبه مورخ ۹۰/۱۲/۲۱ از ساعت ۳۰/۸ الی ۱۲ در محل سالن مرکز همایش های برج میلاد با حضور مسئولین، فرهنگیان و دانش آموزان برگزار می شود.

    گفتنی است مهلت تحویل آثار به دبیرخانه جشنواره تا تاریخ ۹۰/۱۲/۱۶ می باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.