برندگان جشنواره وبلاگ های کتابداری و اطلاع رسانی

0

به گزارش «فارسی مچ» مراسم اختتامیه‌ نخستین جشنواره‌ وبلاگ‌های کتابداری و اطلاع رسانی ایران، به همت انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران و با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی کتابداران ایران (ادکا) برگزار شد.

مراسم اختتامیه‌ این جشنواره با حضور آقایان دکتر علی اکبر صفی پور (معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و فناوری کتابخانه ملی)، دکتر رضایی شریف آبادی (رئیس انجمن کتابداری ایران)، دکتر حافظیان رضوی (مدیرکل مرکز اطلاعات و مدارک علمی کشاورزی و سرپرست دفتر آمار و فناوری اطلاعات) و نمایندگان شرکت‌های حامی جشنواره و بلاگرهای معروف از جمله خانم انوشه انصاری و سایر دوستداران این حوزه بعد از ظهر روز یکشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۰ در سالن شریعت‌زاده کتابخانه ملی برگزار شد.

در پایان این مراسم، اسامی برگزیدگان به شرح زیر اعلام شد:

سه نفر برگزیده در بخش وبلاگ‌های گروهی جشنواره

  1. امیر رمضانی برای وبلاگ imlacr.mihanblog.com

  2. امیر رضا اصنافی برای وبلاگ libphotos.blogfa.com

  3. محمد زره ساز و محمد نعیم آّبادی برای وبلاگ aqlibrary.org/blog

سه نفر برگزیده در بخش وبلاگ‌های فردی جشنواره

  1. مجتبی قیاسی خانلو برای وبلاگ antiketabdar.blogfa.com

  2. محمد زره ساز برای وبلاگ  negah3.blogfa.com

  3. مریم سدهی برای وبلاگ   daneshshenasi.persianblog.ir

سه نفر برگزیده در بخش مسابقه وبلاگ نویسی جشنواره

  1. امیر رمضانی برای وبلاگ  databases-portal.mihanblog.com

  2. محمود خسروجردی برای وبلاگ  infopreneurship.blogfa.com

  3. میثم داستانی برای وبلاگ  webometrics.blogfa.com

  4. یک اثر شایسته تقدیر در بخش آثار جشنواره اثر زهره نیکخواه  با عنوان «تحلیل محتوای وبلاگ های کتابداری و اطلاع رسانی فارسی»

جوایز برگزیدگان:

نفرات اول: کارت هدیه ۵۰۰۰۰۰ ریالی به همراه دریافت نام کاربری و رمز عبور از شرکت نسیم ایمان جهت دسترسی به پایگاه‌های اطلاعاتی

نفرات دوم: کارت هدیه ۴۰۰۰۰۰ ریالی به همراه دریافت نام کاربری و رمز عبور از شرکت نسیم ایمان جهت دسترسی به پایگاه‌های اطلاعاتی

نفرات سوم: کارت هدیه ۳۰۰۰۰۰ ریالی به همراه دریافت نام کاربری و رمز عبور از شرکت نسیم ایمان جهت دسترسی به پایگاه‌های اطلاعاتی

اثر شایسته تقدیر: کارت هدیه ۳۰۰۰۰۰ ریالی به همراه دریافت نام کاربری و رمز عبور از شرکت نسیم ایمان جهت دسترسی به پایگاه‌های اطلاعاتی

دبیرخانه جشنواره ضمن عرض تبریک به برگزیدگان عزیز به اطلاع کلیه برندگانی که در روز برگزاری جشنواره در محل برگزاری حضور نداشتند می‌رساند؛ این عزیزان می‌توانند با مراجعه به دفتر انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران به نشانی: تهران- بزرگراه حقانی(محور غرب به شرق)- بعد از ایستگاه مترو حقانی- بلوار کتابخانه ملی- سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران- دفتر انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران، و ارائه مدرک شناسایی، جوایز خود را دریافت نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.