جشنواره استانی وبلاگ‌نویسی صبح انقلاب

0

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از ایکنا؛ جشنواره استانی وبلاگ‌نویسی با عنوان «صبح انقلاب» به‌مناسبت سی و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در پل‌دختر برگزار می‌شود.
بخش‌های اعلام شده جشنواره عبارتند از ملت بزرگ ایران، خط شکن مقابله امت اسلامی با سلطه‌گران جهانی، معرفی آمریکا، اسرائیل و انگلیس به‌عنوان دشمنان ملت‌ها و مخالفین دموکراسی و حقوق بشر و آزاد اندیشی در جهان، طاغوتیان ۲۰۱۱ (ویژ دشمن شناسی)، انقلاب اسلامی، بصیرت دینی، انسجام ملی و استکبار ستیزی، انقلاب اسلامی چه می‌گوید، انقلاب اسلامی، قرآن، عترت، انتظار فرج، بسیج، پیشتاز در عرصه‌های علمی، سازندگی و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی، نقش مردم لرستان و عشایر در انقلاب اسلامی، دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند.
شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است، نام و عنوان وبلاگ باید مناسب با جشنواره باشد، کلیه مشخصات فردی صاحب وبلاگ باید در صفحه پروفایل مدیر وبلاگ قید گردد، رعایت اصول وبلاگ نویسی در پست‌ها و تصاویر الزامی‌ است و استفاده از منابع متعدد خصوصاً منابع مکتوب دارای امتیاز ویژه می‌باشد.
مهلت ارسال آثار تا دهم بهمن‌ماه و تاریخ اختتامیه و اهدای جوایز ۱۹ بهمن‌ماه سال‌جاری اعلام شده است و علاقمندان می‌توانند پس از طراحی وبلاگ آخرین تغییرات، آدرس وبلاگ خود را از طریق پست الکترونیک:
ershadpol3944@yahoo.com و نمابر ۴۲۲۰۲۶۱ – ۰۶۶۳ ارسال نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.