برگزیدگان دومین جشنواره ملی رسانه های سلامت

1

به گزارش «فارسی مچ» برگزیدگان دومین جشنواره ملی رسانه های سلامت جوایز خود را از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کردند.

در مراسم اختتامیه این جشنواره که در سالن همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، برگزیدگان در بخش های پژوهش و فرهنگسازی سلامت، رسانه های دیداری و شنیداری، رسانه های دیجیتال از بین ۷۰۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره انتخاب شدند.

ضمن اینکه در این مراسم از سامانه الکترونیک مسابقه عکس سلامت، سایت کتابخانه همراه سلامت، بازی آنلاین سلامت، سامانه هوشمند پیام کوتاه سلامت و کتاب رسانه های دیجیتال و سلامت رونمایی شد.

برای اطلاع از اسامی تمامی برندگان این جشنواره می توانید فایل pdf موجود دراینجا را دانلود نمایید، ضمن اینکه برای مشاهده تصاویر اختتامیه این جشنواره می توانید به سایت جشنواره سلامت به آدرس www.healthfestival.ir رجوع نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.