برندگان مسابقه اینترنتی حسین، سالار عشق

4

پایگاه فارسی مچ به پاس فرا رسیدن ایام غمبار شهادت سالار عشق، حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش دومین مسابقه اینترنتی خود را با عنوان ” حسین، سالار عشق ” برگزار نمود.

خوشبختانه اين مسابقه با استقبال خوب كاربران مواجه شد و به همين جهت تا روز اربعين تمديد گشت و در كل 245 نفر در اين مسابقه شركت نمودند.

جوایز این مسابقه را سایت بازار بزرگ اینترنتی، www.hatamo.co متقبل شده بود كه شامل ۱۴ عدد کوپن تخفیف محصولات متنوع این فروشگاه می باشد.

تذكرات:

دوستاني كه بيش از يك بار پاسخ مسابقه را براي ما ارسال نموده بودند و دوستاني كه قوانين مسابقه را رعايت نكرده بودند از مسابقه حذف شدند.

اسامي 14 برنده اين مسابقه:

1- محمدرضا زارع

2- غلامرضا علی دوست اقدم

3- اسلام فتاح

4- حسین اکبرپور

5- محمود صفری

6- محمدرضا غياثي منش

7- محمد جعفری

8- زینب خندان

9-  فرهاد حسینی مقدم

10- امین کیانی

11- عماد صداقت نيا

12- حبيب الله صالحي زارعي

13- محسن کریم پور

14- معصومه خدایی

جايزه تماي دوستان به ايميلي كه با آن در مسابقه شركت نمودند ارسال گرديده است.

به اميد مسابقات بزرگتر با جوايز نفيس تر

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۴ دیدگاه

  1. شرمنده ام از اعلام جایزه مسابقه حسین سالار عشق
    چون جایزه را از طرف سایت بازار بزرگ اینترنتی، http://www.hatamo.co بود وقتی مراجعه کردم باید وسایل میخریدی (((مثل پیرهن رونالدو}}} وبعد ار مدتی اذیت وصرف وقت اینترنتی 2000تومان تخفیف داد شر منده ام از این مسابقه با نام حسین سالار شهید و—— پیرهن امثال رونالدو خوب است سایتهای فهیم به این مسایل تو جه کنند ومسولین رد یابی

  2. من هم شرمنده ام از این کلک بازار بزرگ اینترنتی برند گان هیچ اقدامی جهت خرید انجام ندهند چون کوپن تخفیف بی حرمتی محض است واصلا در حد 1000تا 2000 است

  3. سلام سر جمعه 2800 تومان دادین واسه ی 14 تا کوپن واقعا یه جایزه بزارین که بیارزه؟واقعا که مسابقه برگزار نکنین بهتر از اینه؟

  4. با سلام و تشكر از دوستاني كه نظر دادند.
    بله در اينكه جايزه اين مسابقه بسيار كم بود هيچ شكي نيست اما مهم بار معنوي آن بود كه انشاءالله زياد بوده است، مثلا دعاي ذكر شده در سوال سوم از جايگاه بسيار رفيعي برخوردار مي باشد و توصيه من اين است كه حتما از اين دعا در رفع گرفتاري هاي خود استفاده نماييد.
    ضمن اينكه لزومي ندارد تا جايزه يك مسابقه مذهبي حتما مذهبي باشد، اما خوب است بدانيد كه سايت حاتمكو داراي محصولات فرواني مي باشد و محصولاتش فقط پيراهن نيست.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.