برندگان مسابقه اینترنتی حسین، سالار عشق

4

پایگاه فارسی مچ به پاس فرا رسیدن ایام غمبار شهادت سالار عشق، حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش دومین مسابقه اینترنتی خود را با عنوان ” حسین، سالار عشق ” برگزار نمود.

خوشبختانه این مسابقه با استقبال خوب کاربران مواجه شد و به همین جهت تا روز اربعین تمدید گشت و در کل ۲۴۵ نفر در این مسابقه شرکت نمودند.

جوایز این مسابقه را سایت بازار بزرگ اینترنتی، www.hatamo.co متقبل شده بود که شامل ۱۴ عدد کوپن تخفیف محصولات متنوع این فروشگاه می باشد.

تذکرات:

دوستانی که بیش از یک بار پاسخ مسابقه را برای ما ارسال نموده بودند و دوستانی که قوانین مسابقه را رعایت نکرده بودند از مسابقه حذف شدند.

اسامی ۱۴ برنده این مسابقه:

۱- محمدرضا زارع

۲- غلامرضا علی دوست اقدم

۳- اسلام فتاح

۴- حسین اکبرپور

۵- محمود صفری

۶- محمدرضا غیاثی منش

۷- محمد جعفری

۸- زینب خندان

۹-  فرهاد حسینی مقدم

۱۰- امین کیانی

۱۱- عماد صداقت نیا

۱۲- حبیب الله صالحی زارعی

۱۳- محسن کریم پور

۱۴- معصومه خدایی

جایزه تمای دوستان به ایمیلی که با آن در مسابقه شرکت نمودند ارسال گردیده است.

به امید مسابقات بزرگتر با جوایز نفیس تر

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۴ دیدگاه

  1. شرمنده ام از اعلام جایزه مسابقه حسین سالار عشق
    چون جایزه را از طرف سایت بازار بزرگ اینترنتی، http://www.hatamo.co بود وقتی مراجعه کردم باید وسایل میخریدی (((مثل پیرهن رونالدو}}} وبعد ار مدتی اذیت وصرف وقت اینترنتی ۲۰۰۰تومان تخفیف داد شر منده ام از این مسابقه با نام حسین سالار شهید و—— پیرهن امثال رونالدو خوب است سایتهای فهیم به این مسایل تو جه کنند ومسولین رد یابی

  2. من هم شرمنده ام از این کلک بازار بزرگ اینترنتی برند گان هیچ اقدامی جهت خرید انجام ندهند چون کوپن تخفیف بی حرمتی محض است واصلا در حد ۱۰۰۰تا ۲۰۰۰ است

  3. سلام سر جمعه ۲۸۰۰ تومان دادین واسه ی ۱۴ تا کوپن واقعا یه جایزه بزارین که بیارزه؟واقعا که مسابقه برگزار نکنین بهتر از اینه؟

  4. با سلام و تشکر از دوستانی که نظر دادند.
    بله در اینکه جایزه این مسابقه بسیار کم بود هیچ شکی نیست اما مهم بار معنوی آن بود که انشاءالله زیاد بوده است، مثلا دعای ذکر شده در سوال سوم از جایگاه بسیار رفیعی برخوردار می باشد و توصیه من این است که حتما از این دعا در رفع گرفتاری های خود استفاده نمایید.
    ضمن اینکه لزومی ندارد تا جایزه یک مسابقه مذهبی حتما مذهبی باشد، اما خوب است بدانید که سایت حاتمکو دارای محصولات فروانی می باشد و محصولاتش فقط پیراهن نیست.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.