چهارمین دوره جشنواره طوبی

0

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از ایکنا؛ جامعه‌المصطفی(ص) ‌العالمیه به منظور شناسایی و معرفی استعدادهای فرهنگی، هنری و تبلیغی طلاب چهارمین دوره جشنواره طوبی را برگزار می‌کند.

چهارمین دوره جشنواره طوبی به منظور شناسایی و معرفی استعدادهای فرهنگی، هنری و تبلیغی طلاب، فضلا و دانشجویان غیرایرانی و خانواده‌های آن‌ها و تشکل‌های فرهنگی به همت جامعه‌المصطفی(ص) ‌العالمیه برگزار می‌شود.

از جمله موضوع ویژه این فراخوان می‌توان به هنر، تعهد و شکوه بیداری اشاره کرد، همچنین مهارت‌های فرهنگیِ تبلیغی و مهارت‌های فرهنگیِ هنری از جمله بخش‌های جشنواره محسوب می‌شوند.

بخشِ مهارت‌هایِ فرهنگیِ تبلیغی شامل روش بیان احکام، فن‌خطابه، سخنوری و منبر، روش تدریس و کلاس‌داری و مدیریت فرهنگی است و هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، هنرهای ادبی و رسانه از جمله بخشِ مهارت‌های فرهنگیِ هنری محسوب می‌شوند.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا ۲۰ آذر‌ماه سال جاری به نشانی دبیرخانه؛ قم، بلوار امین، مقابل سالاریه جامعه‌العلوم، وب سایت فراخوان به نشانی
www.tuoba-almostafa.com
یا ایمیل cultural@almustafaou.com ارسال کنند یا جهت اطلاع بیشتر با شماره تلفن ۲۱۳۳۳۷۲-۰۲۵۱ تماس بگیرند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.