مسابقه کتابخانی برکرانه غدیر

4

به گزارش «فارسی مچ» وبلاگ داستان و شعرقرآنی به روز همچون رویدادهای گذشته به مناسبت عید بزرگ شیعیان غدیرخم اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با جوایز بی نظیری نموده است.

مهلت شرکت درمسابقه:۱۴/۹/۹۰

اعلام اسامی برندگان:۱۵/۹/۹۰

جوایز:۵ کمک هزینه خریدسکه بهارآزادی برای۵ نفر

به دلیل غیر واقعی بودن این خبر، لینک آن از سایت برداشته شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۴ دیدگاه

 1. سعیده ÷ورحسین

  مرسی واقعا من کلی رفتم غدیر مهر رو با اینکه کنکور کارشناسی داشتم حل کردم حالا رو سایت چیزی نمیبینم که بخوام جوابعا رو براتون ارسال کنم.در ضمن تا ۲۴ مهلت داشته داشته.

  • سعیده پورحسین

   بازم اگه جایی ست که من ندیدم اطلاع بدین.چون من واقعا زحمت کشیدم

 2. من واقعا حرفی جز اظهار شرمندگی ندارم که بزنم، متاسفانه یه مدتی چند تا از دوستان از حسن اعتماد من سوء استفاده نمودند و مسابقات جاهای دیگر را به نام خود در وبلاگشان قرار دادند و برای ما ارسال نمودند و ما نیز متاسفانه بر روی سایت قرار دادیم؛ این مسابقه مربوط به سایت http://www.booki.ir بوده و تا ۱۹ آذر ماه بیشتر فرصت نداشته است، انشاءالله حضرت علی (ع) پاداش شما را قبولی در کنکور قرار دهد؛ضمن اینکه می توانید در دیگر مسابقات این سایت خوب که هر ماه مسابقه قرار می دهد شرکت نمایید.
  انشاءالله که مرا بخشیده باشید.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.