مسابقه اینترنتی حسین، سالار عشق

9

پایگاه فارسی مچ به پاس فرا رسیدن ایام غمبار شهادت سالار عشق، حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش دومین مسابقه اینترنتی خود را با عنوان ” حسین، سالار عشق ” برگزار می کند.

سعی شده در سوالات این مسابقه نکات جدیدی گنجانده شده باشد تا زمینه ای برای آگاهی بیشتر شما گرامیان با حادثه ی عظیم عاشورا گردد.

برای پاسخگویی به سوالات مسابقه می توانید به کتاب های ۲۰۰ داستان از فضایل ، مصایب و کرامات حضرت زینب (س) و چهره درخشان حسین بن علی (ع) مراجعه نمایید.

این مسابقه شامل سه سوال می باشد که دو سوال اول تستی و سوال سوم تشریحی می باشد.

جوایز مسابقه: جوایز این مسابقه را سایت بازار بزرگ اینترنتی، www.hatamo.coمتقبل شده است و شامل ۱۴ عدد کوپن تخفیف محصولات متنوع این فروشگاه می باشد.

مهلت شرکت در مسابقه: این مسابقه از روز اول محرم ۱۴۳۳ آغاز و تا پایان محرم ۱۴۳۳ ادامه خواهد داشت.

نحوه ی ارسال پاسخ: شما عزیزان می توانید پاسخ های خود را به همراه نام و نام خانوادگی خود به ایمیل farsimatch.ir{at}gmail{dot}com ارسال  نمایید.

سوالات مسابقه:

۱- پاداش کسى که بر مصایب زینب (س) گریه کند چیست ؟

الف) پاداش او همچون پاداش کسى است که براى مصایب حسن و حسین (ع) گریه مى کند.

ب) پاداش او همچون پاداش کسى است که براى مصایب اهل بیت گریه مى کند.

ج) پاداش او همچون پاداش کسى است که براى مصایب شیعیان گریه مى کند.

د) همه موارد

۲- در روز عاشورا فرماندهی میمنه لشکر بر عهده چه کسی بود؟

الف) حضرت عباس

ب) زهیر

ج) حبیب بن مظاهر

د) هیچ کدام

۳- از امام سجاد علیه السلام نقل شده است که فرمود: پدرم در روز شهادتش ‍ مرا به سینه چسبانید در حالى که خون از سراپایش مى جوشید و به من فرمود: اى فرزندم ! این دعا را که تعلیم مى کنم حفظ کن که آن را مادرم فاطمه زهرا علیه السلام به من تعلیم کرد و او از رسول خدا و رسول خدا از جبرئیل نقل کرده اند. هنگامى که حاجت بسیار مهم و غمى بزرگ و امرى عظیم و دشوار به تو رو کند این دعا را بخوان، آن دعا چیست؟

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۹ دیدگاه

  1. با سلام من برنده مسابقه هستم هیچ تخفیفی در کار نیست؟سر کاریه؟؟؟؟در ضمن ۲۰۰ تومن میدین کوپن تخفیف میگیرین این که نشد مسابقه؟واقعا

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.