برندگان مسابقه وبلاگ نویسی عید تا عید راسخون

0

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از ايكنا؛ نتايج مسابقه وبلاگ‌نويسی عيد تا عيد، به مناسبت اعياد قربان و غدير از سوی مؤسسه فرهنگی راسخون اعلام شد.

به مناسبت دو عيد بزرگ مسلمانان، اعياد سعيد قربان و غدير خم مسابقه وبلاگ‌نويسی «عيد تا عيد» با موضوعات دينی در پايگاه اينترنتی راسخون برگزار شد، اكنون نتايج و برگزيدگان اين مسابقه اعلام شدند.

از جمله موضوعات اين مسابقه؛ غدير خم در سيره ائمه اطهار(ع)، پاسخ‌گويی به شبهات درمورد غدير خم، خطبه غدير خم و شرح آن، داستان‌نويسی غدير خم، غدير در ديدگاه ولايت فقيه و متون ادبی درباره غدير(شعر، دل‌نوشته و پيامك…) بودند.

بنابر اين گزارش، جوائز ارزنده‌ای به تناسب سطح شركت‌كنندگان و ميزان فعاليت كاربران به آن‌ها اعطا خواهد شد، عواملی مانند؛ تعداد پست‌های مفيد، فعاليت مستمر و به‌روز بودن وبلاگ تا پايان زمان اعلام نتايج، قالب وبلاگ، ميزان مستمر ارتباط با ساير وبلاگ‌ها، وجود منبع درج پست و تعداد نظرات وبلاگ، از موارد موثر در انتخاب وبلاگ برتر اين مسابقه ملاك و معيار بودند.

يادآور می‌شود، برگزيدگان برای دريافت جوايز خود بايد مدارك مذكور در پايگاه را به اين مؤسسه ارسال كنند و مهلت ارسال مدارك كاربران جهت دريافت جوايز تا تاريخ 15 آذرماه سال جاری اعلام شده است.

براي مشاهده اسامي برندگان اين مسابقه مي توانيد به اينجا مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.