برندگان مسابقه وبلاگ نویسی عید تا عید راسخون

0

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از ایکنا؛ نتایج مسابقه وبلاگ‌نویسی عید تا عید، به مناسبت اعیاد قربان و غدیر از سوی مؤسسه فرهنگی راسخون اعلام شد.

به مناسبت دو عید بزرگ مسلمانان، اعیاد سعید قربان و غدیر خم مسابقه وبلاگ‌نویسی «عید تا عید» با موضوعات دینی در پایگاه اینترنتی راسخون برگزار شد، اکنون نتایج و برگزیدگان این مسابقه اعلام شدند.

از جمله موضوعات این مسابقه؛ غدیر خم در سیره ائمه اطهار(ع)، پاسخ‌گویی به شبهات درمورد غدیر خم، خطبه غدیر خم و شرح آن، داستان‌نویسی غدیر خم، غدیر در دیدگاه ولایت فقیه و متون ادبی درباره غدیر(شعر، دل‌نوشته و پیامک…) بودند.

بنابر این گزارش، جوائز ارزنده‌ای به تناسب سطح شرکت‌کنندگان و میزان فعالیت کاربران به آن‌ها اعطا خواهد شد، عواملی مانند؛ تعداد پست‌های مفید، فعالیت مستمر و به‌روز بودن وبلاگ تا پایان زمان اعلام نتایج، قالب وبلاگ، میزان مستمر ارتباط با سایر وبلاگ‌ها، وجود منبع درج پست و تعداد نظرات وبلاگ، از موارد موثر در انتخاب وبلاگ برتر این مسابقه ملاک و معیار بودند.

یادآور می‌شود، برگزیدگان برای دریافت جوایز خود باید مدارک مذکور در پایگاه را به این مؤسسه ارسال کنند و مهلت ارسال مدارک کاربران جهت دریافت جوایز تا تاریخ ۱۵ آذرماه سال جاری اعلام شده است.

برای مشاهده اسامی برندگان این مسابقه می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.