مسابقه وبلاگ نویسی علمدار بصیر

1

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از خبرگزاری مهر؛ به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی مسابقه سراسری وبلاگ نویسی علمدار بصیر در اردبیل برگزار می شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت : به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی مسابقه سراسری وبلاگ نویسی “علمدار بصیر” در اردبیل برگزار می شود.

سرهنگ فرهنگ مستعد پیش از ظهر پنجشنبه در نشست یا خبرنگاران به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و یادواره شهید بسیجی مرحمت بالازاده اظهار داشت: مسابقه وبلاگ نویسی “علمدار بصیر” به مناسبت سالروز شهادت شهید مرحمت بالازاده و با محوریت این بزرگمرد کوچک برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: ثبت نام این مسابقه از هم اکنون آغاز شده و تا نهم دی ماه جاری ادامه خواهد داشت و وبلاگ نویسان برای ثبت نام در این مسابقه می توانند به آدرس این جشنواره به نشانی  www.balazadeh.ir مراجعه کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.