مسابقه قرآنی ارمغان نور

2

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از ایکنا؛ پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن الکریم برای بار دیگر اقدام به برگزاری مسابقه اینترنتی ویژه کاربران سایت تلاوت کرده است، علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به این سایت در مسابقه روزانه «ارمغان نور» شرکت کنند.

کاربران در اولین مراجعه برای شرکت در این مسابقه قرآنی باید اقدام به ثبت نام کرده و شناسه کاربری و رمز عبور را دریافت کنند و سپس پاسخگوی پرسش مطرح شده باشند. افرادی که در دوره قبل این مسابقه شرکت داشتند با شناسه کاربری و رمز عبور قبلی می‌توانند در این دوره نیز شرکت کنند و نیاز به ثبت نام مجدد نیست.

کارنامه‌ای برای هر شرکت‌کننده در سایت تلاوت تشکیل می‌شود و امتیازاتی که توسط کاربر طی یک دوره سه‌ماهه کسب شده است در آن ثبت شده و قابل مشاهده است، همچنین در سه مرحله هفتگی، هر ماه و پایان هر دوره‌ سه ‌ماهه، قرعه‌کشی از میان افرادی که پاسخ‌های صحیح به پرسش‌ها داده و امتیاز لازم را کسب کرده‌اند، انجام خواهد شد.

قرعه‌کشی هفتگی در بین کاربرانی انجام می‌شود که به هفت پرسشی که در طول هفته طرح شده است پاسخ صحیح دهند و پایان هر ماه نیز در بین افرادی که ۲۵ پرسش را پاسخ صحیح داده باشند، قرعه‌کشی انجام می‌شود و مجدد با در نظر گرفتن تعدادی از پرسش‌های صحیح، پایان سه ماه نیز قرعه‌کشی انجام می‌شود و جوایزی اهداء خواهد شد.

برای شرکت در این مسابقه می توانید به سایت تلاوت به آدرس www.telavat.comرجوع نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

    • اگر منظورتان نحوه ی شرکت در مسابقه سایت می باشد روش شرکت در این مسابقه بسیار ساده است فقط کافی پاسخ سه سوال مسابقه را به همراه نام و نام خانوادگی خود برای ما ایمیمل نمایید.
      برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به خبر این مسابقه در سایت رجوع نمایید.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.