مسابقه عکاسی

2

به گزارش «فارسی مچ» پرتال زنان ایران از همه علاقه مندان اعم از زنان و مردان  دعوت می نماید  تا در مسابقه عکاسی  با محوریت  ” زن امروز ” وبا موضوعاتی همچون  اشتغال ، تحصیل ، جامعه ، خانواده ، سلامت و بهداشت ، فناوری اطلاعات ، فعالیت های عام المنفعه ، فرهنگ و اقوام  …  شرکت نمایند.
بخش ویژه مسابقه مختص زنان عکاس با موضوع آزاد خواهد بود.
‎آثار دیجیتال یا اسکن شده می بایست حداکثر در ۳ قطع با فرمت TIF یا jpg و  با رزولوشن ۳۰۰ دی پی آی با حداکثر سایز ۵۰۰ کیلوبایت به آدرس
mosabegheh@persianfemale.com این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید ارسال گردد.
عکسهای راه یافته به بخش مسابقه ، پس از اطلاع دبیرخانه جشنواره به صاحبان آثار ، باید در سایز اصلی به دبیرخانه ارسال شود.
مهلت ارسال آثار تا آخر آبان می باشد و به ۵ برگزیده نخست در هر بخش جوایزی به رسم یادبود اهداء خواهد شد. ضمنا آثار  ۱۰ نفر اول هر بخش  با معرفی صاحب اثر به نمایش گذاشته خواهد شد .

پرتال زنان ایران از همه علاقه مندان اعم از زنان و مردان  دعوت می نماید  تا در مسابقه عکاسی  با محوریت  ” زن امروز ” شرکت نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

    • متاسفانه در حال حاضر سایت این مسابقه دچار مشکل شده است و چون ایمیل مسابقه هم بر روی هاست سایت می باشد در نتیجه ایمیل مسابقه هم خراب می باشد، شما در چند روز آینده عکس خود را ارسال نمایید.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.