مسابقه مقاله نويسي همایش ملی شهر الکترونیک

0

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از آنا، دبیر همایش ملی شهر الکترونیک همدان گفت: ثبت نام و ارسال مقاله به همایش ملی شهر الکترونیک در همدان آغاز شده است.

محمد مهدی شیرمحمدی افزود: سامانه ثبت نام و دریافت مقاله از سوی دبيرخانه اين همايش در دانشگاه آزاد اسلامي همدان تا پنجم آبان ماه سال جاری پذيراي پژوهشگران و محققين كشور است.
عضو هيئت علمي گروه كامپيوتر دانشگاه آزاد اسلامي همدان با بیان اینکه سامانه ثبت نام در پایگاه اینترنتی
http//ncec.iauh.ac.ir قابل دسترس است، اظهار داشت: همایش ملی شهر الکترونیک فرصتی برای ارائه پژوهشهای کاربردی است.
شير محمدي اظهار داشت: اين همایش به معرفی خدمات تعاملی می پردازد و سعي بر اين است كه طرحهای موفق اجرا شده و در راستای تحقق شهر الکترونیکی ارائه شوند.
دبير اين همايش، هدف دانشگاه آزاد اسلامي در برگزاري همايش مزبور را كسب نتايج مناسب براي رفع معضلات اجتماعي همدان دانست. همچنين قطعاً نتايج اين همايش دستاوردهايي براي كشور خواهد داشت.
وي تصريح كرد: معرفی توانمندی شرکتهای ایرانی و تبادل دستاوردها و تجربیات ملی در زمینه شهر الکترونیک از اهداف اصلی این همایش است.
شير محمدي تأكيد كرد: این همایش در هفت محور اصلی خدمات شهری، زیر ساختها، پلیس الکترونیکی، بهداشت الکترونیکی، تجارت الکترونیکی، آموزش و فرهنگ سازی و مدیریت الکترونیکی آماده دریافت مقالات پژوهشگران است.
دبیر همایش ملی شهر الکترونیک همدان خاطرنشان كرد: کارگاههای آموزشی از برنامه های جنبی این همایش است و علاقمندان با ارائه مقاله و شرکت در کارگاه می توانند تا 15 آبان ماه، پیشنهادهای خود را به آدرس الکترونیکی همایش ارسال کنند.
گفتني است: همايش ملی شهر الكترونيك به همت دانشگاه آزاد اسلامي همدان با هفت محور با 37 زير شاخه در آذرماه امسال برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.