مسابقه مقاله نویسی همایش ملی شهر الکترونیک

0

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از آنا، دبیر همایش ملی شهر الکترونیک همدان گفت: ثبت نام و ارسال مقاله به همایش ملی شهر الکترونیک در همدان آغاز شده است.

محمد مهدی شیرمحمدی افزود: سامانه ثبت نام و دریافت مقاله از سوی دبیرخانه این همایش در دانشگاه آزاد اسلامی همدان تا پنجم آبان ماه سال جاری پذیرای پژوهشگران و محققین کشور است.
عضو هیئت علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی همدان با بیان اینکه سامانه ثبت نام در پایگاه اینترنتی
http//ncec.iauh.ac.ir قابل دسترس است، اظهار داشت: همایش ملی شهر الکترونیک فرصتی برای ارائه پژوهشهای کاربردی است.
شیر محمدی اظهار داشت: این همایش به معرفی خدمات تعاملی می پردازد و سعی بر این است که طرحهای موفق اجرا شده و در راستای تحقق شهر الکترونیکی ارائه شوند.
دبیر این همایش، هدف دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری همایش مزبور را کسب نتایج مناسب برای رفع معضلات اجتماعی همدان دانست. همچنین قطعاً نتایج این همایش دستاوردهایی برای کشور خواهد داشت.
وی تصریح کرد: معرفی توانمندی شرکتهای ایرانی و تبادل دستاوردها و تجربیات ملی در زمینه شهر الکترونیک از اهداف اصلی این همایش است.
شیر محمدی تأکید کرد: این همایش در هفت محور اصلی خدمات شهری، زیر ساختها، پلیس الکترونیکی، بهداشت الکترونیکی، تجارت الکترونیکی، آموزش و فرهنگ سازی و مدیریت الکترونیکی آماده دریافت مقالات پژوهشگران است.
دبیر همایش ملی شهر الکترونیک همدان خاطرنشان کرد: کارگاههای آموزشی از برنامه های جنبی این همایش است و علاقمندان با ارائه مقاله و شرکت در کارگاه می توانند تا ۱۵ آبان ماه، پیشنهادهای خود را به آدرس الکترونیکی همایش ارسال کنند.
گفتنی است: همایش ملی شهر الکترونیک به همت دانشگاه آزاد اسلامی همدان با هفت محور با ۳۷ زیر شاخه در آذرماه امسال برگزار خواهد شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.