مسابقه اینترنتی کریمه اهل بیت

0

به گزارش «فارسی مچ» تبیان کودک و نوجوان یزد به یمن میلاد خجسته حضرت معصومه (س) و روز دختر مسابقه ای را ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می کند.

این سایت در توضیحات این مسابقه می افزاید؛ این مسابقه با موضوع ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) به مناسبت روز دختر تهیه شده که مقاله آن با عنوان کریمه اهل بیت در سایت موجود است و می توانید با مطالعه زندگی نامه آن حضرت به سوالات پاسخ صحیح داده و انشاءالله جزء برندگان ما باشید.

قابل توجه پدران و مادران گرامی :هدف از تهیه این مسابقه آشنایی کودک و نوجوان شما با زندگی آن حضرت است که خواهشمندیم ضمن همکاری با نورچشمی خود اجازه دهید فرزند دلبندتان با استفاده از توانمندیهای خود در این مسابقه شرکت نماید .

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این مسابقه می توانید به سایت کودک و نوجوان تبیان یزد به آدرس www.kids.tebyanyazd.ir رجوع نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.