مسابقه اينترنتي كريمه اهل بيت

0

به گزارش «فارسي مچ» تبيان كودك و نوجوان يزد به يمن ميلاد خجسته حضرت معصومه (س) و روز دختر مسابقه اي را ويژه كودكان و نوجوانان برگزار مي كند.

اين سايت در توضيحات اين مسابقه مي افزايد؛ اين مسابقه با موضوع ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) به مناسبت روز دختر تهيه شده كه مقاله آن با عنوان كريمه اهل بيت در سايت موجود است و مي توانيد با مطالعه زندگي نامه آن حضرت به سوالات پاسخ صحيح داده و انشاءالله جزء برندگان ما باشيد.

قابل توجه پدران و مادران گرامي :هدف از تهيه اين مسابقه آشنايي كودك و نوجوان شما با زندگي آن حضرت است كه خواهشمنديم ضمن همكاري با نورچشمي خود اجازه دهيد فرزند دلبندتان با استفاده از توانمنديهاي خود در اين مسابقه شركت نمايد .

براي كسب اطلاعات بيشتر و شركت در اين مسابقه مي توانيد به سايت كودك و نوجوان تبيان يزد به آدرس www.kids.tebyanyazd.ir رجوع نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.