جشنواره وبلاگ‌نویسی پلاک

0

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از ایکنا، جشنواره وبلاگ‌نویسی باعنوان «پلاک» با محوریت دفاع مقدس به همت واحد فرهنگی مجتمع کوثر تهران، وابسته به اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار می‌شود.

سراج‌پور، مسئول فرهنگی مجتمع علوم اسلامی کوثر تهران با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی قشر جوان با ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس است تا یاد و خاطره شهداء را گرامی بداریم.

سراج‌پور افزود: به همین منظور برای حضور فعال بانوان وبلاگ‌نویس، مسابقه‌ای از طرف واحد فرهنگی مجتمع کوثر با عنوان «پلاک» برگزار می‌شود که محورهای آن شامل موضوعات دفاع مقدس است.

مسئول فرهنگی مجتمع علوم اسلامی کوثر تهران ادامه داد: وبلاگ‌های شرکت‌کننده، در ابعاد فنی، محتوایی، پیوندها و به‌روز بودن، جلوه ظاهری و پست‌های تولیدی وبلاگ‌نویس مورد بررسی داوران قرار خواهد گرفت و شرکت‌کنندگان در انتخاب نوع سرویس‌دهنده وبلاگ آزاد خواهند بود.

علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه می‌توانند آدرس وبلگ‌های خود را به پست الکترونیکی info@kosar.ac.ir ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.kosar.ac.ir مراجعه کنند.

یادآور می‌شود، مهلت ارسال آدرس وبلاگ‌ها تا تاریخ ۲۰ مهرماه سال جاری است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.