جشنواره استانی پیامک ادبی رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ» مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برگزاری جشنواره استانی پیامک ادبی رضوی با عنوان ‘کبوتر حرم’ همزمان با دهه کرامت در گیلان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در این خصوص گفت: به مناسبت میلاد امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) و همزمان با دهه کرامت، روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، جشنواره استانی پیامک ادبی رضوی با عنوان “کبوتر حرم” را برگزار می کند.

وی با اشاره به اینکه اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی در سطح استان، گسترش فعالیت های فرهنگی هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه اطهار به ویژه امام رضا(ع)و شناسایی و ارج نهادن به تولیدکنندگان و پدید آورندگان آثار برتر فرهنگی هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف امام رضا(ع) از اهداف برگزاری این جشنواره است، تاکید کرد: استفاده از ظرفیت های متنوع آفرینش ها و کوتاه نویسی های ادبی با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی از دیگر اهداف جشنواره پیامک رضوی “کبوتر حرم”، است.

قاسم مصفا با بیان اینکه این جشنواره به موضوع پیامک ادبی رضوی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: تک بیت ها و جملات ادبی با موضوع حال و هوای عرفانی بارگاه و صحن و سرای حضرت امام رضا(ع)، تمثیل ها، رویا پردازی ها و صور خیال و سایر آرایه های ادبی در شعر و نثر و زندگی نامه، سفر تاریخی امام رضا(ع) به ایران، روایات و احادیث مرتبط با امام رضا(ع) با ذکر منبع روایات از محورهای این جشنواره پیامکی است.

وی با اشاره به اینکه آخرین فرصت شرکت در جشنواره پیامک رضوی “کبوتر حرم” تا پایان ساعت ۲۴ روز (۳۰ شهریور) سال جاری است، تصریح کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره استانی، آثار پیامکی خود را در قالب محورهای ذکر شده به شماره پیامک ۳۰۰۰۸۵۶۸ ارسال کنند.

وی بیان کرد: بعد از پایان مهلت ارسال به جشنواره پیامک رضوی، به قید قرعه از میان تمام شرکت کنندگان به ۸ نفر جوایز نفیس و به ۱۴ نفر بسته های فرهنگی اهدا می شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، اذعان کرد: مراسم پایانی جشنواره و تجلیل از برگزیدگان، در نیمه اول مهر ماه سال جاری با حضور مسئولان، نمایندگان دبیرخانه و برگزیدگان در رشت برگزار می شود.

سخن سردبیر: با تشکر فراوان از سرکار خانم فاطمه علیزاده سیاه صوفیانی که این خبر را ارسال نمودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.