برندگان نخستین مسابقه پیامکی فارسی مچ

0

به گزارش «فارسی مچ» برندگان اولین مسابقه پیامکی نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی که به یمن ماه مبارک رمضان برگزار شده بود اعلام گردید.

همان طور که مستحضر می باشید سایت ما در واقع سایتی خبری است برای قرار دادن آخرین اخبار مسابقات اینترنتی اما به یمن ایام مبارک ماه رمضان تصمیم گرفتیم تا مسابقه ای نیز خود تدارک دیده و برگزار نماییم.

خوشبختانه این مسابقه با استقبال پرشور کاربران گرامی و فهیم فارسی مچ روبه رو شد و ۳۳۵ نفر در این مسابقه شرکت نمودند که به یمن این حضور پرشکوه کاربران تصمیم بر آن شد که تعداد برندگان را از سه نفر به ۱۰ نفر افزایش دهیم همچنین میزان فضای هاست رایگان را نیز از ۳۰۰ مگابایت به یک گیگابایت افزایش دادیم.

برندگان مسابقه:

۳۱***۰۹۳۹۸۰

۴۱***۰۹۳۶۹۶

۰۲***۰۹۱۲۳۴

۳۷***۰۹۳۵۷۵

۸۸***۰۹۱۷۳۱

۳۶***۰۹۳۶۷۰

۲۷***۰۹۳۶۴۳

۷۲***۰۹۱۵۱۱

۷۵***۰۹۱۳۸۶

۷۵***۰۹۳۶۰۴

به تمامی برندگان پیامکی مبنی بر برنده شدنشان ارسال می گردد، فقط برندگان عزیز برای دریافت جوایز خود به نکات زیر توجه نمایند.

نکته ۱: جوایز مسابقه پنل پیامک رایگان و یک گیگابایت هاست رایگان است که به انتخاب خود برندگان یکی از این دو جایزه به آنها تعلق خواهد گرفت.

نکته ۲: برای دریافت جایزه یک گیگابایت هاست باید شماره موبایلی که با آن در مسابقه شرکت نمودید را به همراه نام و نام خانوادگی خود و نام دامینی که می خواهید هاست بر روی آن نصب گردد را از طریق بخش تماس با ما سایت برای ما ارسال نمایید.

نکته ۳: برای دریافت جایزه پنل پیامک رایگان باید شماره موبایلی که با آن در مسابقه شرکت نمودید را به همراه نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را از طریق بخش تماس با ما سایت برای ما ارسال نمایید.

به امید آنکه مسابقات بعدی سایت را با جوایز ارزنده تر و با تعداد شرکت کنندگان بیشتر برگزار نماییم.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.