نهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» نهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)با بیش از 58 برنامه در سراسر کشور و برگزاری در 30 نقطه جهان با رویکرد گسترش فرهنگ و سیره منور رضوی در سال جاری برگزار می گردد. این جشنواره در موضوعات فرهنگی، هنری، علمی و پژوهشی برگزار می گردد. علاقه مندان در سراسر کشور می توانند بدون محدودیت در موضوع و شهر برگزاری جشنوارهآثارشان را در حول موضوع حضرت رضا(ع) در جشنواره شرکت دهند.
برخي از موضوعات جشنواره به شرح زير است:
1- جشنواره فیلم رضوی
2- جشنواره پیامک ادبی رضوی
3- جشنواره جلوه های رضوی در رسانه های دیجیتال، وبلاگ رضوی
4- جشنواره تولیدات رادیو و تلویزیونی رضوی
5- مسابقه کتابخوانی اینترنتی رضوی
6- جشنواره عکس رضوی
7- جشنواره طراحی پوستر، فراخوان و تندیس رضوی
نحوه شرکت در نهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع):

شرکت در جشنواره بین المللی امام رضا (ع) برای عزیزان داخل کشور به دو صورت می باشد . از طریق اینترنت یا روش پستی. در روش اینترنتی شما فرم ثبت نام اولیه را کامل کرده و موضوعات مدنظرتان را مشخص مینمائید همکاران ما در دبیرخانه جشنواره موضوعی انتخابی شما، فرم فراخوان و نحوه شرکت رابرایتان ارسال می نمایند.

در روش پستی، فراخوان هر موضوع که علاقه مند می باشید از سایت دریافت نموده و مطالعه می نمائید، مطابق دستورالعمل درج شده در فراخوان اقدام به ارسال اثر(آثارتان) به دبیرخانه مربوطه نمائید.

هموطنان و علاقه مندان خارج از کشور می توانند در بخش بین الملل جشنواره به نزدیکترین رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مراجعه، و در برنامه های برگزار شده شرکت نمایند.

شایان ذکراست اختتامیه نهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در شب میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با حضور نفرات برگزیده جشنواره های موضوعی در استانها و اصحاب فرهیخته فرهنگ و هنر کشور در مشهد مقدس برگزار می گردد.

براي كسب اطلاعات بيشتر و دريافت كامل فراخوان هاي جشنواره مي توانيد به سايت جشنوراه به آدرس www.shamstoos.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.