مسابقه مقاله‌نویسی پاسخ به شبهات فاطمیه

0

به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از ایکنا، پایگاه اینترنتی «روضه‌الشهداء» مسابقه اینترنتی مقاله‌نویسی «پاسخ به شبهات فاطمیه» در زمینه شبهاتی مطرح درباره شهادت حضرت صدیقه کبری(س) برگزار می‌کند.

«هوشمند مطهر پارسا»، مسئول پایگاه اینترنتی «روضه‌الشهداء»، ضمن بیان این خبر درباره هدف و نحوه برگزاری این مسابقه گفت: برای پاسخ‌دادن به شبهات وارده از سوی فرقه ضاله وهابیت در مورد شهادت حضرت زهرا(س) که به‌طور کلی شهادت آن حضرت(س) نفی می‌کنند و حتی دلایلی در این زمینه ارئه می‌دهند، همچنین جهت آشنایی افکار عمومی با این شبهات و پاسخ آنها و سپس انتشار آنها در سایت هیئت، اقدام به برگزاری مسابقه مقاله‌نویسی شبهات فاطمی با طرح سه سؤال کردیم.

مسئول پایگاه اینترنتی «روضه‌الشهدا» عنوان کرد: با توجه به ادعای فرقه ضاله وهابیت که منکر به آتش کشیده شدن خانه حضرت زهرا(س) و سقط حضرت محسن(ع) هستند و این مسئله مخالف اعتقادات شیعه است، برخی سؤالات مطرح شده این است که آیا این حادثه در روایات معتبر اهل سنت آمده است یا خیر؟ همچنین پاسخ متقن شیعه به شبهه فدک چیست؛ چون پیامبر(ص) ارثی از خود باقی نگذاشته است که فدک به حضرت زهرا(س) رسیده باشد؟

هوشمند پارسا درباره منابع برای پاسخ به سؤالات افزود: ۵۴ منبع مکتوب و چندین منبع شنیداری در پایگاه اینترنتی «روضه الشهدا» موجود است که از منابع شنیداری می‌توان به «سخنرانی آیت‌الله حسینی‌قزوینی درباره هجوم به خانه حضرت زهرا(س)»، «سخنرانی حجت‌الاسلام احودی اصفهانی درباره منابع شهادت حضرت زهرا در نزد اهل سنت» و «سخنان آیت‌الله‌العظمی جوادی آملی درباره فدک» اشاره کرد. همچنین استفاده از منابع دیگر با ذکر نام بلا مانع است.

وی در پایان اظهار کرد: مهلت شرکت در مسابقه تا ۲۰ تیرماه سال جاری است و مطالب این مقالات باید به صورت تایپ شده و حداکثر در ۱۵ صفحه به نشانی «rozatoshohada@gmail.com» ارسال شود. لازم به ذکر است به برندگان نیز جوایزی نقدی در روز ولادت امام علی(ع) اهداء خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این مسابقه می توانید به سایت روضه‌الشهدا به آدرس www.rozatoshohada.ir مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.