مسابقه مقاله‌نويسی پاسخ به شبهات فاطميه

0

به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از ايكنا، پايگاه اينترنتی «روضة‌الشهداء» مسابقه اينترنتی مقاله‌نويسی «پاسخ به شبهات فاطميه» در زمينه شبهاتی مطرح درباره شهادت حضرت صديقه كبری(س) برگزار می‌كند.

«هوشمند مطهر پارسا»، مسئول پايگاه اينترنتی «روضة‌الشهداء»، ضمن بيان اين خبر درباره هدف و نحوه برگزاری اين مسابقه گفت: برای پاسخ‌دادن به شبهات وارده از سوی فرقه ضاله وهابيت در مورد شهادت حضرت زهرا(س) كه به‌طور كلی شهادت آن حضرت(س) نفی می‌كنند و حتی دلايلی در اين زمينه ارئه می‌دهند، همچنين جهت آشنايی افكار عمومی با اين شبهات و پاسخ آنها و سپس انتشار آنها در سايت هيئت، اقدام به برگزاری مسابقه مقاله‌نويسی شبهات فاطمی با طرح سه سؤال كرديم.

مسئول پايگاه اينترنتی «روضة‌الشهدا» عنوان كرد: با توجه به ادعای فرقه ضاله وهابيت كه منكر به آتش كشيده شدن خانه حضرت زهرا(س) و سقط حضرت محسن(ع) هستند و اين مسئله مخالف اعتقادات شيعه است، برخی سؤالات مطرح شده اين است كه آيا اين حادثه در روايات معتبر اهل سنت آمده است يا خير؟ همچنين پاسخ متقن شيعه به شبهه فدك چيست؛ چون پيامبر(ص) ارثی از خود باقی نگذاشته است كه فدك به حضرت زهرا(س) رسيده باشد؟

هوشمند پارسا درباره منابع برای پاسخ به سؤالات افزود: 54 منبع مكتوب و چندين منبع شنيداری در پايگاه اينترنتی «روضة الشهدا» موجود است كه از منابع شنيداری می‌توان به «سخنرانی آيت‌الله حسينی‌قزوينی درباره هجوم به خانه حضرت زهرا(س)»، «سخنرانی حجت‌الاسلام احودی اصفهانی درباره منابع شهادت حضرت زهرا در نزد اهل سنت» و «سخنان آيت‌الله‌العظمی جوادی آملی درباره فدك» اشاره كرد. همچنين استفاده از منابع ديگر با ذكر نام بلا مانع است.

وی در پايان اظهار كرد: مهلت شركت در مسابقه تا 20 تيرماه سال جاری است و مطالب اين مقالات بايد به صورت تايپ شده و حداكثر در 15 صفحه به نشانی «rozatoshohada@gmail.com» ارسال شود. لازم به ذكر است به برندگان نيز جوايزی نقدی در روز ولادت امام علی(ع) اهداء خواهد شد.

براي كسب اطلاعات بيشتر و شركت در اين مسابقه مي توانيد به سايت روضة‌الشهدا به آدرس www.rozatoshohada.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.