مسابقه اینترنتی شهادت حضرت زهرا(س)

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از ایکنا، پایگاه اطلاع‌رسانی تبیان اصفهان به مناسبت فرارسیدن دهه دوم شهادت حضرت زهرا(س)، مسابقه‌ای اینترنتی با موضوع شهادت آن حضرت(س) برگزار می‌کند.

به مناسبت شهادت بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) پایگاه اطلاع‌رسانی تبیان اصفهان، مسابقه‌ای را با همین عنوان و بر اساس دو کتاب «فاطمه(س)؛ از ولادت تا شهادت» تألیف «سیدمحمدکاظم قزوینی» و «برترین بانوی جهان؛ فاطمه زهرا(س)» به قلم آیت‌الله العظمی ناصرمکارم شیرازی برگزار می‌کند.

بنابر این گزارش، مهلت شرکت در این مسابقه تا تاریخ اول خردادماه سال جاری است و به برگزیدگان آن جوایزی مانند کمک‌ هزینه سفر به کربلای معلی، کمک‌ هزینه سفر به مشهد مقدس به پنج نفر و برخی جوایز نقدی دیگر اهداء خواهد شد.
برای دسترسی به سؤالات مسابقه اینجا کلیک کنید!

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.