مسابقه وبلاگ نویسی صراط عشق

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» فرهنگسرای فناوری اطلاعات در آستانه ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و با هدف گسترش معارف دینی و سیره عملی آن حضرت اقدام به برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی دلنوشته های صراط عشق نموده است .

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای فناوری اطلاعات فرهنگسرای فناوری اطلاعات در آستانه ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و با هدف گسترش معارف دینی و سیره عملی آن حضرت اقدام به برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی دلنوشته های صراط عشق نموده است . علاقمندان قطعات ادبی ، پیرامون موضوع را در وبلاگ شخصی خود قرار داده و مشخصات وبلاگ خود را به پست الکترونیک it.farhang@gmail.com ارسال نمایند . زمان برگزاری این مسابقه از تاریخ ۲۵/۱/۹۰ تا ۲۰/۲/۹۰ پیش بینی شده است و به نفرات برتر شرکت کننده جوایزی به رسم یادبود اهدا می گردد .

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی تقاطع خیابان جمهوری اسلامی و کارگر جنوبی مراجعه و یا با شماره تلفن ۶۶۹۰۲۱۴۴ تماس بگیرند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.