مسابقه مقاله نویسی “شهری انسانی برای انسان شهری”

0

به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم شهر، نخستین مسابقه مقاله نویسی ویژه چهارمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با هدف جلب مشارکت نویسندگان، پژوهشگران، دانشگاهیان، دانشجویان و دانش آموزان به شهر و موضوعات شهری با رویکرد محوری “شهری انسانی برای انسان شهری” درقالب محورهای شهری انسانی: شهر: ایمان، اخلاق ؛ شهر: آگاهی و عقلانیت؛ شهر: سلامتی و نشاط انسان شهری:شهروند: شناخت و بهره مندی از خدمات؛ شهروند: احترام به حقوق دیگران؛ شهروند: همراهی و مشارکت به صورت رقابتی برگزار می شود.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم شهر، ۱۰ مقاله برگزیده خواهد شد و به هر مقاله برتر ۲ سکه بهار آزادی اهداء خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه تا پایان فروردین ماه سال جاری فرصت دارند برای ارسال مقالات خود در هریک از موضوعات یاد شده به همراه مشخصات فردی و شماره تماس از طریق آدرس ایمیل جشنواره  info@urbanfilmfest.ir اقدام و یا به دبیرخانه جشنواره فیلم شهر واقع در تهران، خیابان پاسداران، اول خیابان گل نبی، خیابان ناطق نوری، میدان قباء، فرهنگسرای پایداری مراجعه کنند.

چهارمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با رویکرد “شهری انسانی برای انسان شهری” از ۲۴ تا ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت چهارمین جشنواره بین المللی فیلم شهر به آدرس www.urbanfilmfest.ir رجوع نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.