مسابقه فرهنگی اینترنتی آشنای غریب

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» این مسابقه که به همت سازمان حج و زیارت استان گلستان برگزار می گردد، برگرفته شده از زندگی نامه علی ابن موسی الرضا (ع) می باشد.
نحوه برگزاری این مسابقه این گونه است که متن زندگی نامه امام رضا (ع) در سایت قرار داده شده است و شما با مطالعه زندگی نامه و کمک گرفتن از آن باید به ۲۰ سوال طرح شده پاسخ دهید و جز برندگان این مسابقه شوید.
متاسفانه اطلاعات جامع تری درباره زمان شرکت در مسابقه و جوایز آن اعلام نشده است.
برای مطالعه متن زندگی نامه امام رضا (ع) و شرکت در مسابقه می توانید به سایت سازمان حج و زیارت استان گلستان به آدرس www.hajoziarat.ir رجوع نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.