مسابقه طراحی پوستر جشنواره فیلم شهر

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از ایرنا، متقاضیان شرکت در بخش مسابقه طراحی پوستر چهارمین جشنواره بین المللی فیلم شهر تا اول اردیبهشت ۱۳۹۰ برای ارسال آثار خود به دبیرخانه این رویداد سینمایی فرصت دارند.
متقاضیان این بخش می توانند آثار خود را مطابق با شرایط و مقررات شرکت در مسابقه طراحی پوستر این جشنواره در قالب ‘jpg’ با ‘dpi 300’ و در ابعاد ۲۵ در ۳۵ سانتیمتر از طریق نمابر به آدرس poster@urbanfilmfest.ir ارسال کنند.
هر شرکت کننده می تواند تنها سه اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کند و آثار باید در ابعاد ۵۰ در ۷۰ سانتیمتر طراحی شود.
همچنین شرکت کنندگانی که آثار آنها پس از انتخاب به بخش رقابتی راه می یابند، باید فایل نهایی پوستر را در ابعاد ۵۰ در ۷۰ سانتیمتر با فرمت ‘tiff’ با ‘dpi 300’ و به صورت ‘cmyk’ به دبیرخانه جشنواره فیلم شهر تحویل دهند.
به نفرات اول تا سوم این بخش از جشنواره فیلم شهر به ترتیب پنج، سه و یک سکه بهار آزادی اهدا می شود ضمن آنکه طرح نفرات برگزیده این بخش از جشنواره چاپ خواهد شد.
همچنین از بین آثار دریافتی، تعداد ۵۰ اثر توسط هیات داوران انتخاب و به نمایشگاه راه می یابند و به هریک از آثار این بخش مبلغ دو میلیون ریال به همراه گواهی شرکت در نمایشگاه اعطا خواهد شد.
چهارمین جشنواره فیلم شهر با رویکرد ‘شهری انسانی، برای انسان شهری’ از ۲۴ تا ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۰ در تهران و استان گیلان برگزار می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت چهارمین جشنواره بین المللی فیلم شهر به آدرس www.urbanfilmfest.ir رجوع نمایید.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.