نخستین جشنواره‌ سراسری شعر کوتاه و داستان کوتاه کوتاه

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از سایت آکواریوم هنر، نخستین جشنواره‌ سراسری شعر کوتاه و داستان کوتاه‌ با مشارکت حوزه هنری استان کرمان، معاونت فرهنگی‌اجتماعی شهرداری کرمان، شرکت ملی صنایع مس ایران و باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس برگزار می گردد.

بر اساس این فراخوان، جشنواره‌ «آن» در رشته‌های شعر کوتاه سنتی (رباعی و دوبیتی)، شعر کوتاه نو (نیمایی و آزاد؛ حداکثر ۱۰سطر) و داستان کوتاه‌کوتاه (یک‌صفحه؛ حداکثر ۱۷۷کلمه) برگزار خواهد شد.

شاعران و داستان‌ نویسان کشور برای شرکت در این جشنواره باید در رشته‌ شعر کوتاه، ۷ اثر و در رشته‌ داستان کوتاه‌کوتاه ۳ اثر بفرستند.

همچنین بخش ویژه‌ این جشنواره‌ کشوری، «کتاب» است. شاعران و داستان‌نویسان کشور برای شرکت در این بخش باید سه نسخه از مجموعه‌شعر کوتاه و یا مجموعه‌داستان کوتاه‌کوتاه خود را بفرستند و کتاب باید در سال ۱۳۸۸ یا ۱۳۸۹ منتشر شده باشد.

بر اساس این فراخوان، موضوع جشنواره‌ «آن» آزاد است و پایان مهلت فرستادن آثار ۲۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۰ اعلام شده است.

شاعران و داستان‌نویسان کشور می‌توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه جشنواره‌ «آن» (کرمان، صندوق پستی: ۴۳۵-۷۶۱۷۵) و یا به نشانی اینترنتی: aan.award@gmail.com بفرستند و برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با شماره تلفن ۲۲۶۲۶۷۰-۰۳۴۱ تماس بگیرند.

گفتنی است؛ حوزه هنری استان کرمان، معاونت فرهنگی‌اجتماعی شهرداری کرمان، شرکت ملی صنایع مس ایران و باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس در برگزاری این جشنواره مشارکت دارند.

آیین اختتامیه‌ نخستین جشنواره‌ی سراسری شعر کوتاه و داستان کوتاه‌کوتاه (آن) با حضور شاعران، داستان‌نویسان و صاحب‌نظران برجسته‌ کشور، نیمه‌ دوم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۰ در شهر کرمان برگزار خواهد شد.

برای دریافت فرم شرکت در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت جشنواره به آدرس www.aanan.ir رجوع نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.