مسابقه بشارت رضوان ۹ با عنوان منجی صادق

2
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» اداره آموزش علوم قرآن و حدیث آستان قدس رضوی ( دارالقرآن الکریم ) در راستای اشاعه و نشر فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع) مسابقه « بشارت رضوان ۹ – منجی صادق » را با محوریت سیره اخلاقی و اجتماعی امام صادق (ع) برگزار می نماید.
برای شرکت در مسابقه پس از خواندن توضیحات مسابقه برای ثبت نام اقدام نموده سپس با رفتن به پیوند “شرکت در مسابقه” به سوالات مسابقه در مهلت مقرر پاسخ دهید.
حداقل سن برای شرکت در مسابقه ۱۰ سال میباشد.
ماخذ سوالات فایل متن منتخب و کتاب چهل داستان و چهل حدیث از امام صادق (ع) می باشد. بنابراین با دانلود فایل های راهنما پاسخ کلیه سوالها در دسترس شما خواهد بود.
تعداد سوالات ۲۰ سوال و حداکثر زمان پاسخگویی به سوالات ۱۲۰ دقیقه می باشد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سوالات مسابقه به پیوند “مأخذ سوالات مراجعه نمایید.

شرکت کننده محترم اطلاعات خود را در هنگام ثبت نام صحیح و به دقت وارد کنید زیرا توزیع جوایز توسط این اطلاعات انجام خواهد گرفت.
کاربر گرامی شما برای پاسخگویی به سوالات مسابقه فقط یک بار فرصت خواهید داشت لذا در پیگیری مراحل شرکت در مسابقه دقت لازم را به عمل آورید.

مهلت شرکت در مسابقه:
در پایان مسابقه به نفرات برتر به قید قرعه هدایای معنوی و متبرکی به رسم یادبود تقدیم می گردد. مهلت شرکت در مسابقه تا تاریخ ۰۱/۰۳/۹۰ و قرعه کشی و اعلام اسامی برندگان ۰۳/۰۳/۹۰ همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) انجام خواهد شد.
تاریخ و نحوه اهدا جوایز متعاقبا اعلام خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه می توانید به سایت ویژه بشارت رضوان ۹ به آدرس http://quran.razavi.tv رجوع نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

    • سردبير

      با سلام
      مهلت شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است و احتمالا علت ناخوانا بودن فایل هم به همین خاطر می باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.