مسابقه اینترنتی ایمنی برق

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از انجمن دانشجویان تهران جنوب، شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد در پرتال ایمنی و بهداشت خود به منظور اشاعه فرهنگ ایمنی برق در سطح جامعه اقدام به برگزاری مسابقه ایمنی و بهداشت نموده که برای آن جوایز نفیسی در نظر گرفته شده است.
برای مشاهده سوال مسابقه و شرکت در مسابقه می توانید به پرتال ایمنی و بهداشت مشهد به آدرس WWW.Ohsms.meedc.ir مراجعه کرده و سپس از طریق منوی فرهنگی و آموزشی بخش مسابقه ایمنی و بهداشت را انتخاب نمایید.
 

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.