مسابقه آنلاین نوروز با عطر حدیث

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از خبرگزاري آينده روشن، مدیریت فرهنگی و دانشجویی دانشکدۀ مجازی علوم حدیث در راستای تحقق، رشد و اعتلای فرهنگ مطالعه و تعمق در مفاهیم علوم حدیث و همچنین ایجاد فضای تعاملی در میان دانشجویان سراسر کشور پهناور ایران در زمینۀ آشنایی با احادیث و در ایام نوروز، مسابقۀ بزرگ “نوروز با عطر حدیث” را با محوریت علم الحدیث برگزار می‌نماید.
این مسابقه که از اول لغایت ۱۵ فروردین ماه سال آینده برگزار خواهد شد، بصورت آنلاین و در فضای پایگاه اینترنتی دانشکدۀ مجازی علوم حدیث به نشانی
VU.HADITH.AC.IR می باشد.
منابع پاسخ سؤالات آزمون این مسابقه از علم الحدیث،‌ اثر استاد کاظم مدیرشانه‌چی، درایت الحدیث، اثر استاد کاظم مدیرشانه‌چی، تلخیص مقباس الهدایه، اثر استاد علی اکبرغفاری، مقدمه معجم الرجال، اثر آیت الله خویی، تاریخ عمومی حدیث، اثر استاد مجید معارف، میباشد.
دانشجویان و طلاب علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به سایت
VU.HADITH.AC.IR در این مسابقه شرکت نمایند.
مراسم قرعه‌کشی این مسابقه در روز سه‌شنبه سوم خردادماه ۱۳۹۰ مصادف با سالروز ولادت حضرت فاطمۀ زهرا سلام الله علیها برگزار و در صفحۀ اصلی سایت، اسامی نفرات برگزیده اطلاع رسانی خواهد شد.
گفتنی است در پایان مسابقه به سه نفر برتر به ترتیب اولویت جوایز ارزنده‌ای اهداء می‌شود.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.