اولین جشنواره وبلاگ نویسی گروه ۲۱۵ ایثار

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» اولین جشنواره وبلاگ نویسی گروه ۲۱۵ ایثار، با توجه به اهمیت شبکه های اطلاع رسانی فضای مجازی در عصر حاضر و نقش خطیر رسانه های دیجیتال در انتقال مفاهیم دینی و فرهنگی و نیز توجه به اینکه وبلاگ نویسی از مهمترین ابزار توسعه و ترویج امور دینی در دنیای مجازی میباشد برگزار می گردد.

با یاری خداوند متعال و پس از جدیت و همت وبلاگ های حوزه  جنگ نرم و اطلاع رسانی در این سال و با توجه به اینکه تداوم این حرکت , نکته کلیدی در تاثیر بخشی اهداف ارزشمند آن است, اینک گام دیگری در حمایت از اطلاع رسانی , تولید و توسعه محتوای فارسی در حوزه دین و جنگ نرم بر میداریم .

در حالی که تولید محتوای فارسی در فضای مجازی یکی از مهمترین دغدغه های حاضر است , این نوع وبلاگها به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محتوای فارسی خصوصا در حوزه اطلاع رسانی و اندیشه به این دغدغه در کشور آگاه و برنامه های متنوع و هدفمندی را اجرا نموده است

در این راستا وبلاگهای بسیج به عنوان یکی از فعال ترین شاخه های جنگ نرم در کشور در راستای جایگاه و نیزاهداف کلان خود در سطح کشور , این گروه اولین دوره جشنواره وبلاگ نویسی رسانه ای خود را با عنوان ” قلم و اندیشه ” برگزار مینماید .

این جشنواره فرصت مناسب دیگری است تا وبلاگ نویسان و هنرمندان با مشارکت خود حرکت منسجمی در تولید و تبیین نقش وبلاگ نویسی در بخش های فرهنگی , اجتماعی هنری و نیز معرفی دست نوشته ها و محتوای خود به بازدیدکنندگان داشته باشند .

این جشنواره  با توجه به اهمیت شبکه های اطلاع رسانی فضای مجازی در عصر حاضر و نقش خطیر رسانه های دیجیتال در انتقال مفاهیم دینی و فرهنگی و نیز توجه به اینکه وبلاگ نویسی از مهمترین ابزار توسعه و ترویج امور دینی در دنیای مجازی میباشد  ,  برنامه ریزی گردیده است . همانند سایر دوره های برگزار شده توسط دیگر دوستان بستر این جشنواره بر پایه ارج نهادن به فعالیت های خودجوش کارشناسان و کاربران در آگاه سازی جامعه نسبت به ارزش های فرهنگی و دینی می باشد

لذا از تمامی وبلاگ نویسان اعم از متخصصین و محققین , اساتید حوزه و دانشگاه , هنرمندان و عکاسان و وبلاگ نویسان شخصی برای شرکت پرشور در این جشنواره, دعوت به عمل می آید.
با موضوعات

۱- بسیج و مقابله جنگ نرم
۲- انقلاب اسلامی و جهانی شدن
۳- جهان در آستانه ظهور
برای شرکت در مسابقه وبلاگ نویسی آثار خود از مورخه ۰۵/۱۲/۱۳۸۹ الی ۲۹/۱۲/۱۳۸۹ در وبلاگ خود قرار داده و آدرس را با ذکر مشخصات خود در وبلاگ ما در بخش نظرات قرار دهید .

همچنین آدرسهای وبلاگ خود را با ذکر مشخصات میتوانید به شماره های
۰۹۳۲۹۵۴۲۹۳۰ و ۰۹۳۵۹۲۴۶۵۰۴ ارسال نمایید.
مسابقه پیام کوتاه

برادران و خواهران جهت شرکت در مسابقه اس ام اس و دریافت جایزه ، یک حدیث با موضوع
شهدا و یا یک نوشته برای امام زمان به شماره های
۰۹۳۵۹۲۴۶۵۰۸ و ۰۹۳۲۹۵۴۲۹۳۰ با ذکر مشخصات خود ارسال نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این جشنواره می توانید به وبلاگ این گروه به آدرس www.isare-22khordad.blogfa.com رجوع نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.