مسابقه اینترنتی هم‌نوای غربت

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از ایکنا، مسابقه اینترنتی هم‌نوای غربت به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی در پایگاه اینترنتی لبیک برگزار می‌شود.

«ابراهیم صارمی»، معاون پشتیبانی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در این‌باره گفت: در راستای اهداف ستاد عمره و عتبات، که همان تبلیغ و ترویج دین و انجام فعالیت‌های فرهنگی است و نیز با توجه به فرارسیدن ایام اربعین سید و سالار شهیدان، مسابقه اینترنتی «هم‌نوای غربت» در پایگاه اینترنتی لبیک برگزار می‌شود.

وی افزود: ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در تداوم برنامه‌های فرهنگی اقدام به برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی در ایام حضور دانشجویان در سرزمین وحی، مسابقات کتابخوانی از نشریه زمزم و بسته‌های فرهنگی قبل و بعد از سفر و مقاله نویسی می‌کند.

یادآور می‌شود، سؤالات مسابقه اینترنتی «هم‌نوای غربت» که از بیستم دی‌ماه تا پانزدهم بهمن‌ماه جاری، مصادف با پایان صفر برگزار می‌شود، برگرفته از متن کتاب زندگانی امام حسین(ع)، تألیف «رسول محلاتی» است.

به برگزیدگان جوایز نفیسی مانند کمک‌هزینه عمره، عتبات و بسته‌های فرهنگی اهداء خواهد شد.

برای شرکت در این مسابقه می توانید به پایگاه لبیک رجوع نمایید

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.