مسابقه استانی وبلاگ نویسی فجر آزادی

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از ایکنا، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، به یمن ایام الله دهه فجر مسابقه استانی وبلاگ نویسی فجر آزادی را برگزار می نماید.

الف) زمان ثبت‌نام:
کلیه‌ی علاقمندان به شرکت در بخش‌های مختلف مسابقه استانی وبلاگ نویسی فجر آزادی می‌توانند از اولین ساعات ۹بهمن ۱۳۸۹ تا آخرین ساعات روز۲۳ بهمن ۱۳۸۹ برای ثبت نام در مسابقه اقدام نمایند.
ب) روش ثبت نام:
علاقمندان به شرکت در مسابقه می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مسابقه استانی وبلاگ نویسی فجر آزادی به آدرس
www.ershadfars-f.com در زمان مجاز مسابقه، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
ثبت‌نام در دو مرحله : ۱- (ثبت مشخصات فردی) شامل ثبت نام و نام خانوادگی ،پست الکترونیکی و شماره تماس در سایت مسابقه ۲- (ثبت مشخصات اثر) شامل ثبت آدرس وبلاگ و یا پست مربوطه به این صورت که هر شخص حقیقی تنها یک بار نسبت به ثبت آدرس خود اقدام می‌کند .
ج) روش داوری:
داوری اولین دوره مسابقه استانی وبلاگ نویسی فجر آزادی در دو مرحله «انتخاب آثار» و «داوری نهایی» انجام می‌شود.
در مرحله‌ی اول، هیئت انتخاب آثار همزمان با شروع مسابقه و به تدریج با رسیدن آثار از شرکت‌کنندگان، به بررسی و انتخاب آثاری که دارای حدنصاب‌های مرحله‌ی داوری باشند اقدام می‌کند و پس از پایان مهلت مسابقه، آثار برگزیده‌ی هیأت انتخاب آثار به هیأت داوران تحویل داده می‌شود تا در هر بخش، به صورت مجزا مورد داوری کارشناسان قرار گیرد.
در مرحله نهایی داوری: بر اساس امتیازهای هیأت داوران، اثر به مرحله نهایی داوری راه پیدا کرده وآثار منتخب اعلام میشود.
اعضای «هیأت داوران مسابقه» در زمان مقتضی از طریق پایگاه اطلاع رسانی مسابقه معرفی خواهند شد.
د) موضوعات:
در اولین دوره مسابقه استانی وبلاگ نویسی فجر آزادی ، آثار لازم است در یکی از موضوعات ذیل برای دبیرخانه ارسال شوند:

کلیه‌ی آثار ارسالی با سایر موضوعات مرتبط با دهه فجر نیز در بخش مسابقه شرکت خواهند داشت، اما تنها ۲۰% جوایز به این آثار تعلق خواهد گرفت و ۸۰% جوایز برای آثاری است که در یکی از موضوعات بالا به دست دبیرخانه برسد.
آیین‌نامه‌ی بخش اصلی مسابقه
الف) وبلاگ (Weblog )
مسابقه استانی وبلاگ نویسی ، امسال در دو بخش پست محور و وبلاگ محور انجام می پذیرد. وبلاگ نویسان عزیز می توانند در هر دو بخش شرکت داشته باشند. لازم به ذکر است که زبان همه نوشته ها باید فارسی باشد.
الف پست محور :
در این بخش، ۸۰% امتیاز به محتوای مطالب نوشته شده تخصیص پیدا می کند و ۲۰% امتیاز به شرایط وبلاگ (قالب، بازدید، استمرار به روز رسانی و…). بنابراین شرکت کنندگان در این بخش، لازم است یادداشت(های) مورد نظر خود را (که الزاما توسط خود ایشان نوشته شده است) در بخش ثبت سایت مسابقه استانی وبلاگ نویسی فجر آزادی پست مورد نظر را نیز در همان صفحه درج نمایند. آثاری که متعلق به سایر هنرمندان باشد، در هر مرحله از داوری که باشند، حذف خواهند شد.

نیازی به ایجاد وبلاگ تخصصی برای مسابقه استانی وبلاگ نویسی فجر آزادی نیست.
کلیه وبلاگ نویسان می توانند با درج یادداشت (های) مرتبط با یکی از موضوعات مسابقه در وبلاگ شخصی خود، در این مسابقه شرکت نمایند.
وبلاگ‌نویسان می‌توانند از تمامی قالب‌های رایج نوشته‌ها استفاده نمایند.
وبلاگ‌نویسان شرکت کننده می‌توانند حداقل یک اثر مرتبط با موضوعات مسابقه را که از ابتدای (۹ تا ۲۳بهمن ۸۹)منتشر کرده ‌باشند، برای بخش مسابقه معرفی نمایند.
حجم هر یادداشت ارسالی جهت شرکت در مسابقه حدود۱۰۰ تا ۶۰۰ کلمه باشد.
مهمترین معیار امتیاز دهی، تولید محتوا و نگارش یادداشت توسط خود وبلاگ نویس می باشد.

ب: وبلاگنویسی
در این بخش، ۵۰% امتیاز به محتوای مطالب نوشته شده تخصیص پیدا می کند و ۵۰% امتیاز به شرایط وبلاگ (قالب، بازدید، استمرار به روز رسانی و…). علاقه مندان به شرکت در این بخش از مسابقه، در فاصله زمانی بین (۱۲ دی تا ۱۲بهمن ۸۹)، وبلاگ خود را با حداقل ۳ مطلب مرتبط با موضوعات مسابقه و دهه فجر با (که حداقل ۱مطلب آن، توسط صاحب وبلاگ نوشته شده باشد) به روز می نمایند و آدرس خود را برای داوری در صفحه وبلاگ ثبت کنند.

نیازی به ایجاد وبلاگ تخصصی برای مسابقه استانی وبلاگ نویسی فجر آزادی نیست و وبلاگ هایی که قبل از شروع مسابقه نیز مشغول فعالیت وبلاگ نویسی بوده اند، از اولیت برخوردارند.

کلیه وبلاگ نویسان می توانند با درج یادداشت (های) مرتبط با انقلاب اسلامی در وبلاگ شخصی خود، در این مسابقه شرکت نمایند.

وبلاگ‌نویسان شرکت کننده لازم است ۳ مطلب مرتبط با موضوع را که (۹بهمن تا ۲۳ بهمن ۸۹)منتشر کرده ‌باشند، برای بخش مسابقه معرفی نمایند که از بین این یادداشت ها، حداقل ۱ یادداشت باید الزاما توسط صاحب وبلاگ نوشته شده باشد.

هر وبلاگ نویس تنها می تواند یک وبلاگ را برای شرکت در مسابقه معرفی نماید.

قالب وبلاگ، استمرار به روز رسانی، ارتباطات وبلاگی و میزان بازدید نیز از جمله معیارهای امتیاز دهی هیأت داوران در زمینه شرایط وبلاگ است.

وبلاگ نویسان عزیز، بهتر است در صورت استفاده از متون سایر هنرمندان و نویسندگان، نام صاحب اثر را ذکر نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.