مسابقات الکترونیکی خورشید هدایت

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» نخستین دوره مسابقات کتابخوانی «خورشید هدایت» درباره زندگانی حضرت علی‌بن موسی الرضا(ع) پیشوای هشتم شیعیان توسط مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه کشور به صورت الکترونیک برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین «رضازاده» مسئول مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه از برگزاری مسابقات اینترنتی ادواری با موضوع سیره امامان معصوم(ع)، هر دوره درباره زندگانی یک امام معصوم(ع) به آدرس الکترونیکی ذیل خبر داد.
http://www.2noor.com/azmoon
وی بیان کرد: نخستین دوره از این مسابقات، با موضوع زندگانی امام هشتم شیعیان، حضرت علی‌بن موسی الرضا(ع)، از ۱۵ دی‌ماه جاری تا ۱۵ بهمن سال جاری، به‌صورت آزمون اینترنتی برگزار می‌شود
رضازاده افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه باید ابتدا کتاب الکترونیکی گنجانده شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مسابقه با عنوان «خورشید هدایت ــ پیشوای هشتم» را دانلود و مطالعه کرده و سپس در پایگاه اطلاع‌رسانی آزمون وارد شده و مسابقه را شرکت کنند.

مسئول مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه بیان کرد: نام کسانی که حداقل به ۱۸ سؤال از ۲۰ سؤال پاسخ صحیح دهند در قرعه‌کشی جوائز قرار می‌گیرد. به ۱۴ نفر از آقایان و ۱۴ نفر از بانوان به قید قرعه جوایز ارزشمندی عطا می‌شود.

رضازاده اظهار کرد: هر پاسخ صحیح یک امتیاز دارد و پاسخ نادرست امتیاز منفی ندارد. همچنین اسامی قبول‌شدگان و اسامی برندگان جوائز از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه کشور به آدرس اینترنتی http://www.2noor.com اعلام می‌شود.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره
۷۷۴۵۴۸۰-۰۲۵۱ مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه استان قم تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.