تمديد مهلت مسابقه بزرگ کتابخواني الکترونيکي«خورشيد هدايت»

0

به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» مهلت شرکت در مسابقه بزرگ کتابخواني«هشتمين خورشيد هدايت» به مدت يک هفته تمديد شد

به گزارش روابط عمومي مؤسسه قرآن و نهج البلاغه کشور، به دليل استقبال گسترده عموم مردم به ويژه جوانان عزيز، از مسابقه بزرگ کتابخواني «خورشيد هدايت»، فرصت شرکت در اين حرکت فرهنگي ديني، تمديد و علاقمندان مي توانند تا 22 بهمن ماه در مسابقه «هشتمين خورشيد هدايت» شرکت نمايند.

مسابقه کتابخواني«هشتمين خورشيد هدايت» پيرامون زندگاني امام رضا(ع) به صورت 20 سؤال چهارگزينه اي تدوين شده است که اينترنتي برگزار مي شود.

علاقمندان مي توانند با مراجعه به بخش مسابقات سايت مؤسسه قرآن و نهج البلاغه کشور به آدرس اينترنتي (www.2noor.com/azmoon) نسبت به دريافت و دانلود کتاب مربوطه اقدام نمايند. پس از مطالعه آن، با تکميل فرم مربوط به اطلاعات شخصي در سايت مذکور به سؤالات مطروحه پاسخ دهند و ضمن ارتقاي سطح بينش ديني از جوايز نفيس آن بهره مند شوند.

شايان ذکر است هدف از برگزاري مسابقات ادواري «خورشيد هدايت» که در هر فصل از سال پيرامون زندگاني يکي از ائمه اطهار(عليهماالسلام) مي باشد، تداوم رسالتي است که مؤسسه قرآن و نهج البلاغه در راستاي تبيين سيره ائمه معصومين و اهلبيت(عليهماالسلام) براي نسل جديد، بر عهده دارد.

نتايج و اسامي برگزيدگان مسابقه، اول اسفندماه همزمان با شب ميلاد رسول اکرم(ص) از طريق پايگاه اطلاع رساني مؤسسه قرآن ونهج البلاغه کشور به آدرس اينترنتي ذیل به آگاهي هموطنان عزيز رسانده مي شود.

(www.2noor.com)

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.