تمدید مهلت مسابقه بزرگ کتابخوانی الکترونیکی«خورشید هدایت»

0

به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» مهلت شرکت در مسابقه بزرگ کتابخوانی«هشتمین خورشید هدایت» به مدت یک هفته تمدید شد

به گزارش روابط عمومی مؤسسه قرآن و نهج البلاغه کشور، به دلیل استقبال گسترده عموم مردم به ویژه جوانان عزیز، از مسابقه بزرگ کتابخوانی «خورشید هدایت»، فرصت شرکت در این حرکت فرهنگی دینی، تمدید و علاقمندان می توانند تا ۲۲ بهمن ماه در مسابقه «هشتمین خورشید هدایت» شرکت نمایند.

مسابقه کتابخوانی«هشتمین خورشید هدایت» پیرامون زندگانی امام رضا(ع) به صورت ۲۰ سؤال چهارگزینه ای تدوین شده است که اینترنتی برگزار می شود.

علاقمندان می توانند با مراجعه به بخش مسابقات سایت مؤسسه قرآن و نهج البلاغه کشور به آدرس اینترنتی (www.2noor.com/azmoon) نسبت به دریافت و دانلود کتاب مربوطه اقدام نمایند. پس از مطالعه آن، با تکمیل فرم مربوط به اطلاعات شخصی در سایت مذکور به سؤالات مطروحه پاسخ دهند و ضمن ارتقای سطح بینش دینی از جوایز نفیس آن بهره مند شوند.

شایان ذکر است هدف از برگزاری مسابقات ادواری «خورشید هدایت» که در هر فصل از سال پیرامون زندگانی یکی از ائمه اطهار(علیهماالسلام) می باشد، تداوم رسالتی است که مؤسسه قرآن و نهج البلاغه در راستای تبیین سیره ائمه معصومین و اهلبیت(علیهماالسلام) برای نسل جدید، بر عهده دارد.

نتایج و اسامی برگزیدگان مسابقه، اول اسفندماه همزمان با شب میلاد رسول اکرم(ص) از طریق پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه قرآن ونهج البلاغه کشور به آدرس اینترنتی ذیل به آگاهی هموطنان عزیز رسانده می شود.

(www.2noor.com)

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.