مسابقه فتنه، بصیرت و عاشورا

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» این مسابقه که از طرف ستاد مردمی بزرگداشت حماسه ۹ دی برگزار می شود با موضوعاتی چون فتنه، بصیرت و عاشورا همراه می باشد.

علاقه مندان به شرکت درمسابقه جمله نویسی درخصوص موضوع ( فتنه ، بصیرت دینی، عاشورا) می توانندآثارخود رادرقالب جمله های کوتاه حداکثر تا تاریخ ۸۹/۱۰/۳۰ ارسال نمایند.

مشخصات نویسنده مطلب اعم از نام، نام خانوادگی به صورت کامل ارسال گردد.

جمله یا پیام های کوتاه حتماً می بایست توسط شخص نویسنده تدوین شده باشدوازهرنوع کپی برداری احترازشود (نقل قول سخنان دیگران درمسابقه شرکت پیدا نخواهد کرد)

جمله هادرقالب پیام کوتاه ویابه صورت یک عبارت حداکثردر۵  خط تهیه و ارسال گردد.

به برگزیدگان این مسابقه طی مراسمی در ایام الله دهه فجر  لوح سپاس وهدایای ویژه از قبیل ۱۴ سفر کربلا معلی ، ۱۴ سفر مشهد مقدس ، ۱۴ عدد ربع سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه آثارارائه شده درمسابقه ، بهره گیری ازپیام ها وعبارت ها می تواند درقالب پرچم کتیبه ها، پوسترها همراه با جذابیت های هنری، جهت خلق آثار فاخر و تهیه کتاب ازمجموعه جمله ها و پیام های ارسالی ازبرنامه های جنبی این رویداد مهم فرهنگی وتبلیغی خواهد بود.

برای ارسال آثار خود می توانید از یک از روش های زیر استفاده نمایید.

سامانه پیام کوتاه :۲۰۰۰۹۴۷۴

ایمیل : info@basirat89.com

سایت : www.basirat89.com
این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.