مسابقه اینترنتی وقف،میانبری به بهشت

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» موسسه فرهنگی اطلاع رسانی راسخون با همکاری معاونت فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن هفته وقف و گرامیداشت این امر نیکو ،مسابقه ایی در این رابطه برگزار می نماید.سوالات این مسابقه ازفایل های صوتی و تصویری مربوط به وقف گردآوری شده است که تمامی این فایل ها در بانک صوت و فیلم موجود می باشد.
مهلت شرکت در مسابقه تا ۱۹ بهمن ماه می باشد.

به ۱۰۰ نفر از کاربرانی که پاسخ صحیح دهند جوایزی نفیس و ارزنده ایی همچون لپ تاپ،فلش مموری،لوازم جانبی کامپیوتر،ام پی تری پلیر و…اهدا می شود البته شایان ذکر است که معادل جوایز فوق حسنه به برندگان تعلق می گیرد تا بتوانند از فروشگاه راسخون به دلخواه خود خرید کنند.
برای دریافت فایل های صوتی و شرکت در این مسابقه فقط کافی است به آدرس
http://www.rasekhoon.net/Mosabeghat/Waqf/waqf.aspx مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.