مسابقه اینترنتی من کتاب می‌خوانم

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» و به نقل از ایبنا، این مسابقه در چهار بخش عمومی، زنان و مادران خانه‌دار در مقاطع تحصیلی راهنمایی و دبیرستان برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند در تاریخ‌های مشخص شده در مسابقه مذکور شرکت کنند.
در بخش عمومی از تاریخ اول تا ۲۲ بهمن ماه سال ۸۹ کتاب‌های «حسین (ع) عقل سرخ» از حسن رحیم‌پور ازغدی، «آذرخش کربلا» نوشته محمدتقی مصباح یزدی، «آینده انقلاب اسلامی» اثر شهید مرتضی مطهری، «انقلاب و ارزش‌ها» به قلم علی ذوعلم و «وصیت‌نامه الهی سیاسی حضرت امام خمینی (ره)» به مسابقه گذاشته می‌شوند.
مادران و زنان خانه‌دار می‌توانند از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه در مسابقه کتابخوانی اینترنتی از کتاب‌های «سایه شوم» مهناز رئوفی و «نیمه پنهان (۳۴) اشرف پهلوی در حسرت آرزوهای بر باد رفته»‌ شرکت کنند.
برای دانش‌آموزان مقطع راهنمایی نیز از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه کتاب‌های «داستان مردم شهری که روی زانوهای خود راه می‌رفتند» از محمدرضا سرشار و «از دیار حبیب» سید مهدی شجاعی به مسابقه گذاشته می‌شود.
دانش‌آموزان مقطع دبیرستان نیز از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ بهمن در مسابقه کتابخوانی کتاب‌های «دولت چاکران» سید علی شجاعی، «مسابقه غارتگری» اثر محمود حکیمی و «خاطرات عزت شاهی» به قلم محسن کاملی شرکت می‌کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در مسابقه به سایت شبکه کتابخوانان ایرانی به نشانی اینترنتی
www.irnetbook.com مراجعه کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.