نخستین جشنواره وبلاگ نویسی با موضوع قصه نویسی

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» نخستین جشنواره وبلاگ نویسی با موضوع قصه نویسی برای گروه سنی کودک، نوجوان و جوان در آستانه سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط انتشارات علمی و فرهنگی برگزار می شود
دکتر علی زارعی نجفدری مدیر عامل انتشارات علمی و فرهنگی با اعلام این مطلب گفت: به دنبال اجرای موفق‌ سه دوره جشنواره قصه نویسی که بصورت دوسالانه برگزار شد بر آن شدیم تا نخستین جشنواره وبلاگ نویسی با موضوع قصه نویسی را در همین راستا بر گزار کنیم.
وی شرایط اولیه حضور در جشنواره را راه اندازی و یا داشتن وبلاگ عنوان کرد و تصریح کرد: قصه نویسان و جوانان علاقمند به قصه نویسی می توانند با انتشار قصه در وبلاگ شخصی خودشان و اعلام آدرس وبلاگشان به آدرس اینترنتی که در نظر گرفته شده است در این جشنواره شرکت کنند.
زارعی نجفدری، هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی استعدادهای جوان و تقویت ادبیات وبلاگ نویسی دانست و افزود: اولین جشنواره وبلاگ نویسی با موضوع قصه نویسی در حوزه کودک و نوجوان یکی از روشهای رواج فرهنگ قصه نویسی و قصه خوانی مجازی می باشد که پیش بینی می شود این جشنواره با استقبال گسترده ای روبرو شود.
وی با اشاره به اینکه بهترین شکل انتقال ارزش‌ها، معرفت، آداب و رسوم یک جامعه، می تواند بصورت قصه روایت شود، افزود: قصه نویس باید به یک حقیقت، نگاه و باور از زندگی برسد و دنیا را آنگونه که می‌بیند بصورت قصه درآورد.
گفتنی است برای حضور در این مسابقه محدودیت سنی برای شرکت کنندگان وجود ندارد. موضوعات قصه نویسی کاملاً آزاد بوده و البته باید موضوع قصه، ویژه گروه سنی کودک، نوجوان و جوان نوشته شده باشد و آثار ارسالی به دبیرخانه نباید قبلاً جایی به چاپ رسیده شده باشد.
متقاضیان جهت ثبت وبلاگ و مشخصات خود می توانند حداکثر تا ۱۵ دیماه سال جاری با مراجعه به سایت این جشنواره به آدرس
www.efwf.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.