مسابقه ویژه عید غدیر در تبیان اصفهان

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» تبیان اصفهان به منظور چشاندن جرعه هایی از زلال نهج البلاغه و فیض بخشی فرمایشات حضرت امام خمینی ره و مقام معظم رهبری حضرت آیه الله خامنه ای(مدظله العالی) مسابقه ویژه عید سعید غدیرخم را برگزار می کند.

سوالات مسابقه از برگزیده سخنان حضرت امام و مقام معظم رهبری در مورد غدیرخم و کتاب “کلیدهای خوشبختی در کلام امام علی(ع)” تألیف آقای سید مهدی طباطبائی پور و گزیده ای از کتاب خلاصه الغدیر در هزار نکته تألیف رضا معراجی و گزیده ای از کتاب دانشنامه امیرالمومنین تألیف حجه الاسلام والمسلمین محمد ری شهری که به صورت فایل های Word و Pdf تهیه شده که شرکت کنندگان در مسابقه می توانند این فایلها را از اینجا دریافت و جهت پاسخگویی استفاده نمایند.(جهت مشاهده کامل سوالات مسابقه و عدم وجود هرگونه مشکل ترجیحا از Internet Explorer استفاده نمایید)

زمان و مهلت شرکت در مسابقه

زمان پاسخگویی به سوالات مسابقه ویژه عید سعید غدیرخم تا تاریخ ۲۶/۰۹/۱۳۸۹ بوده و اعلام اسامی برندگان مسابقه نیز تاریخ ۱۵/۱۰/۸۹ از طریق سایت تبیان اصفهان اعلام خواهد شد که به برندگان مسابقه جوایز نفیس نقدی اهدا خواهد شد.

توجه توجه: ضمنا به منظور سهولت و مساعدت کاربران و شرکت کنندگان محترم در مسابقه به اطلاع می رساند در صورت اشتباه بودن تا سقف ۳ سوال، در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد

در ضمن قرعه کشی جوایز نفیس نقدی از بین افرادی که به تمام سوالات به صورت صحیح پاسخ دهند انجام شده و به افرادی که دارای پاسخهای غلط باشند نیز به صورت جداگانه قرعه کشی خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این مسابقه اینجا کلیک نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.