مسابقه آئین زندگی

0
به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» کانون فرهنگی عهد موعود به اقدام به برگزاری آیین زندگی که برگرفته شده از توصیه های امام علی (ع) به امام حسن (ع) می باشد را نموده است.

جهت شرکت در مسابقه به نکات ذیل توجه فرمائید :

طرح سوالات : از کتاب آئین زندگی ، ترجمه و توضیح سید مهدی شجاعی می باشد برای تهیه کتاب به انتشارات نیستان (تلفن تهران : 5-22612443)مراجعه فرمائید ( البته اصل این توصیه نامه در بسیاری از مصادر شیعی موجود می باشد و ترجمه های فراوانی برای آن یافت میشود)

این کتاب شامل: مجموعه ای از سفارشات ، توصیه ها ، موعظه ها ، رهنمودها ، آموزه ها یا رهتوشه های *امیرالمومنین به امام حسن (علیهم السلام ) است . نامه ای که حضرت مولا هنگام بازگشت از جنگ صفین ، دریکی از منازل بین راه خطاب به فرزندشان امام حسن مجتبی (علیه السلام ) نوشته اند . و طی آن همه آنچه را که یک انسان برای زندگی دراین جهان به آن نیاز دارد ، مورد توجه قرار داده اند .

مهلت ارسال : 11/9/89

اعلام برندگان مرحله اول :11/9/89

برگزاری مرحله دوم: 13/9/89 ساعت 21 به مدت پنج دقیقه – ساعت بیست و یک و پنج دقیقه مسابقه از روی سایت به صورت خودکار برداشته میشود

اهداءجوائز : 14/9/89

برنده کسی است که در مرحله اول 40 امتیاز کسب کند ودر مرحله دوم از عهده پاسخ به پنج سوال از متن کتاب (غیر از 40سوال طرح شده مرحله اول) به صورت تستی ولی در زمان و تاریخ معین برآید
جایزه : به ده نفر از برندگان پلاک طلا تقدیم میشود
برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این مسابقه اینجا کلیک نمایید
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.