اولین جشنواره رسانه های علوی

0

به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی» این جشنواره به پاس گرامیداشت عید الله اکبر(غدیر) روز اکمال دین و انتقال هدایت از نبوت به امامت با هدف تبلیغ و ترویج فرهنگ غنی اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله وسلم) تنها دین کامل الهی و تنها راه و رسم سعادت بشری برگزار می‌گردد.

سیاست راهبردی این جشنوراه جریان‌سازی و پایه‌گذاری راهبردی نو و جدید در حوزه‌ی نرم افزار و رسانه‌های دیجیتال می‌باشد.

ترغیب و تشویق در بکارگیری توانمندی‌ها و ظرفیت‌های هنری و ارتباطاتی و اطلاعاتی در تولید محصولات نو و جدید با خلاقیت و نوآوری در موضوع (غدیر، امیر غدیر علی (علیه السلام) و امامت و ولایت) توسط تولید‌کنندگان دیجیتال انگیزه‌ی این جشنواره بوده است.

بدون تردید با عشق و ارادتی که در ایران اسلامی و تک‌ تک ایرانیان نسبت به ساحت مقدس امیر مومنان علی (علیه السلام) و امامت و ولایت -یعنی محصول غدیر- وجود دارد تاکنون تولیدات فراوانی با این موضوع تولید شده است که دستمایه‌ی اولیه‌ی این جشنواره بوده و در طول مهلت ۲ماهه برای شرکت در این جشنواره محصولات جدیدتری تولید خواهد شد این جشنواره تا ۸۹/۱۰/۳۰ ادامه داشته و تولید کنندگان می‌توانند تولیدات خود را به دبیرخانه‌ی جشنواره ارسال و در این جشنواره‌ی معنوی شرکت و از مزایای آن بهره مند شوند.

بخش های اصلی جشنواره عبارتند از:

-پایگاه‌های اینترنتی و وبلاگ‌ها

-نرم افزارهای چندرسانه‌ای

-نرم افزارهای تلفن همراه

-بازی‌های رایانه‌ای

-هنرهای دیجیتال، پویانمایی و نماهنگ

-پژوهش، فن‌آوری و نوآوری

برای شرکت در جشنوراه کافی است در این پایگاه
www.alavimf.ir عضو شده و پس از عضویت در جشنواره ثبت نام نمایید.

شرکت در این جشنواره برای تولید‌کنندگان حقیقی و حقوقی (دولتی و غیردولتی) در هر سنی آزاد می‌باشد. محصول تولید شده ملاک شرکت در جشنواره است.

جوانان و نوجوانان می‌توانند با استفاده از منابع (Material صوتی، تصویری و متنی) که در بخش –محصول جدید تولید کنید– این پایگاه ارائه شده است، محصولات نو و جدیدی را تولید و در جشنواره شرکت نمایند.

برای ثبت نام و آگاهی بیشتر نسبت به قوانین و آیین نامه به سایت این جشنواره به آدرس alavimf.ir رجوع فرمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.