مسابقه تجلی امامت در پرتو غدیر

2

به گزارش «نخستین پایگاه خبری تخصصی مسابقات ایران» ستاد غدیر مسجد جامع غدیر خم (ضرابخانه تهران) درجهت اشاعه فرهنگ امام شناسی و غدیر شناسی همانند سالهای گذشته مسابقه ای را تحت عنوان «تجلی امامت در پرتو غدیر» برگزار می نماید.

توضیحات:

۱- مسابقه دارای ۲۰ سؤال تستی از متن جزوه می باشد که شرکت کنندگان می بایست پس از مطالعه جزوه پاسخ صحیح سؤالات را در جدول مربوطه علامتگذاری نمایند.

۲- شرکت کنندگان می بایست پاسخنامه را از محل مورد نظر جدا کرده و تا پایان روز سه شنبه ۲۵/۸/۱۳۸۹ به دفتر مسجد تحویل و یا ارسال نمایند.

۴- به ۱۸ نفر از شرکت کنندگان در مسابقه که پاسخ صحیح و کامل ارائه نمایند به قید قرعه جوایزی از قبیل «کمک هزینه سفر به مکه مکرمه، عتبات عالیات، سوریه، مشهد مقدس، رایانه همراه و تلویزیون رنگی» و به ۱۱۰ نفر دیگر جوایز نفیسی اهدا می گردد.

۵- مراسم اهدای جوایز پنجشنبه ۴/۹/۱۳۸۹ ساعت ۹:۳۰ صبح مصادف با جشن روز عید سعید غدیر خم در صحن مسجد برگزار می­گردد.

۶- اسامی برندگان از طریق پایگاه اطلاع رسانی مسجد اعلام می گردد.

ستاد غدیر و بسیج مسجد جامع غدیر خم

تلفن تماس: ۲۲۸۵۱۶۱۶ از ساعت ۱۶ الی ۲۰

فایل PDF مسابقه

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

  1. سلام
    من یه فرهنگیم که در سایت سازمانمون برا مسابقه ثبت نام کرده ام ولی به ما کتاب خورشید تابان را بدون ذکر نام نویسنده معرفی کرده اند.
    منابع آزمون برای قشرهای مختلف فرق داره؟

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.